Yağ olarak kilo almaya başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve khedira tarafından 22 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. khedira

khedira Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    boyum 186 61 gibi yazıf bir kiloda spora basladım suan 72 kiloyum hedefim yaza kadar 80 e cıkmak yalnız 69 dan sonra yaglandıgımı farkettim bunun da sebebi şekerli gainerlar suan elimde 7 kiloluk bır urun var daha iki defa kullandım bunu kullanırsam bıttıgı zaman 76 gibi bir kilo olurum bundan sonrasında gainerı bırakıp beslenme protein tozu ve sekersız karbonhıdrat tozu alacagım sızce bu gainerı kullanırsam alacagım kılodakı yaglanma benı ılerıde nasıl etkıler gelısımımı yavaslatır mı veya ileride yag oranını dusurmek ıcın kılo mu vermem gerekir yardımcı olacak herkese tesekkur ederım

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu şekilde kötü gıdalarla (gainerın içindeki şeker mesela) çok hızlı ve çok yağlanarak kilo almak şöyle etkileyebilir;

--O yağları yakmak insülin direnci ve düşük kas oranı sebebiyle gerçekten zor olacak... Çünkü muhtemelen yağ daha hızlı alacağın için kas ile orantısız olacak.
    -Büyük ihtimal insülin direnci ile karşı karşıya kalabilirsin.
    -İnsülin direnci oluşursa hem yağ yakmak ekstra zorlaşacak, hem de kas kütlesi arttırman çok zor olacak.
    -Kötü karbonhidratlar, soya ve işlenmiş içerik (gainerların içinde var) ile kilo alırken östrojenin yükselecek, aldığın kilo daha çok yağ ve su ağırlıklı olacak.
    -Oluşacak bel ve göbek yağları yüzünden ekstra östrojen yükselmesi ile karşı karşıya kalacaksın, bunu düzeltmek zor olacak...

Bunlara benzer sorunlar ile karşılaşabilirsin. İhtimal dahilinde bunlar, araştırmalar da bunları gösteriyor. Özellikle kalitesiz besinler, insülin direnci ve bel yağları vücuttaki testosteronun hem üretimini olumsuz etkiliyor, hem de üretilse bile üretilen testosteronun aktivitesini düşürüyor, bu kanıtlı...

3. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Şeker oranı kaç ?

4. khedira

khedira Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    dediklerin doğru baya kötü olacak ürünü aldıgıma pişman oldum
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ekim 2016 ---
    burada yazıyor hepsi

dedefewf.jpg

5. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    O ne hocam 95 gram nedir siz bildiğiniz şeker kovası almışsınız benim 75 tl lik üründe bile 212 gram karbonhidrat 13 gram şeker.

Sayfayı Paylaş