Yağ mı?Hacim mi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GnCy tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GnCy

GnCy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler forumu bayagıdır takip ediyorum ve başlayalı bir hafta oldu başlangıç programındayım tam olarak bi program yazmadı hoca beslenme olarak işte şu kadar süt şu kadar tavuk vsvs ye dedi zaten pek yağlı durmuyorsun yavaş yavaş verirsin dedi bende biraz temkinli yaklaşıyorum genetik olarak ailede sadece göbekte yağ birikir bizim örnek olarak dayım 110 kilo fln bacakta bi gram yağ yok adamda göbek ayrı bi gezegen diğer bireylerde aynı şekilde bende 176cm 80-82 arasında bi belim var ve 67 kiloyum sadece hafif bi yağlanma var göbeğimde korkum hacim alıp sonra göbekte yağ kalırsa sonra göbeği eriteyim derken kas kaybı yaşarım diye korkuyorum bu konuda bilgisizim forumdada pek bulamadım sorum acaba hacimlenmeye yönelik bi program mı yapayım yavaş yavaş yağ oranım düşer mi yoksa diyet bi program mı yapayım(önce yağı düşürüp sonra hacimlenme hesabı)?

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    hem yag yakıp hemde kas kütlesi kazanan çok kişi var korkma karın kasları cıkınca karnın dahada düzelir

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=110979&postcount=5
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=110980&postcount=6

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş