Yağ Kaybedip,Kas Kazanmak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 007EMRE tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi ben bunları okudum ana meseleyi anladımda tam olarak nasıl besleneceğimi anlamadım zahmet olmassa kabataslak bir liste yapabilirmisin yani o söylediklerinize benzer şeyler tüketiyim daha sonra bende baya bi göbek var yılların birikimi 25 dakika biisklet koşu bantı yapıyorum 50+ 4 mekik çekiyorum ters meik 30+4 diğer göbek hareketleri vb daha sonra vucuda geliyor sıra ama tabi enerjimin cogu cardiyoa falan gittiği için ağırlıklara fazla yüklenemiyorum enerjim bitiyor ha bide mesela sporun bitmesine 1-2 hareket kala basım dönmeye baslıyor halsiz hissediyorum ev ile spor arasında 1 - 1 bucuk saat ara var o sırada sudan baska birşey tüketmiyorum bu zararlı mı ? Spordan sonra yenebiliecke en iyi şey ne benim için 17 yaşındayım 1.77 boy .79 kiloyum bu arada.

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Ben yağ oranımı % 18 den % 12 ye indirdim 1 ay süresi içinde.O zaman ben birşeyleri yanlışmı yaptım..yani çok mu hızlı oldu bu düşüş.

ayrıca söylediklerin eğer kesin doğru ise bende bulk ve definasyon terimlerini tam olarak uygulamada sıkıntı yaşıyordum ,yani tam olarak bulka ve definasyona girmek nedir ne değildir diye ikilemde kalıyordum.bilgileri gerçekten iyi..emeğine sağlık.

Sayfayı Paylaş