YAĞ YAKICILAR VE KİLO VERMEDEKİ DENEYİMLERİM

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ONR tarafından 4 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. paco_bautista1975

paco_bautista1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar bencede en etkilisi carnitine. ben eczanelerde satılan Carnitene adlı italyan ürününü kullandım çok memnun kaldım. süper bir yağ yakıcı. 10'lu kutular halinde 13 YTL civarı olmasa gerek. Yanlız şu varki Carnitene diğer bölgelerden de hacim çalarak yağ yakıyor. Clenbuterol ise pek hacim kaybına yol açmıyor. bilgilerinize.

2. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    hacim çalarak derken ne demek istedin benim bildiğim carnitine hacim konusunda bir sorun yaratmaz birde carnitineyi sadece spordan önce mi kullanmak gerekir yoksa hergün mü kullanmalıyım

3. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    ben bütün yaz gnc carnitine kullandım yüzemeden once içiyodum h,iç bi faydasını görmedim simdiki diyetimde solgarı deniycem bende

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    valla gnc carnitine kullanmaya başladım bende faydasını görmedim keşke solgar alsaymışım

5. citronium

citronium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    R6 mın Götürdüğü Yer
    Ankarada Amerikan Pazarında bulabilirsiniz Ultimate L-Carnitine..

6. cankiz

cankiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 163 boyda 55 kilodayım.3ay önce 60 kiloydum 1 saat günlük yürüyüş ve bazı yasak yiyecekleri(hamur işi tatlı gb) keserek 55 oldum.
    ama şimdi aynı şekilde devam etmeme ragmen 1 aydır hiç kilo vremiyorum.55 kiloda takıldım kaldım.daha vermem gereken 3 kilo var.solgar max-lcarnıtıne aldım.şimdi bunun etkisini en iyi görebilmek için nasıl çalışmalıyım.
    evde koşu bandım var. 6.0 km hızda 45 dk.yürüyorum.bu yeterlimi.
    yağ yakıcı almamdaki en büyük sebep 5 kilo vermeme ragmen göbek kısmımda elimle tutugumda 1 avuc gelecek kadar yağ kütlesinin olması.bunu bir türlü yakamadım.şimdi bı yağ yakıcı bu konuda ne kadar yardımcı olur.
    bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

7. çaylak baron

çaylak baron Guest

benimde bir sorum olacak.vücut geliştirmeye başlayalı 20 gün filan oluyor.vücudumda kas görmek istiyorum ama karın kısmımda ve vücudumda hafif yağlanmalar var bunu nasıl giderebilirim.

8. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ tüketimini günde 16 gramla sınırla.Bu yağlarıda mümkün olduğunca balıkyağı ve sızma zeytin yağı olarak almaya çalış.Karın yağlarına yönelik antreman yap.Bazı karın hareketleri var fakat göstermeden anlatmak güç.Hocalarına sor göstersinler.Ayrıca sopa çevirmek ve twister de faydalı hareketlerdir.

9. maacir

maacir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onr hocam sen bu konuda oldukca bilgilisin anladigim kadariyla sana bir soru sormak istiyorm benim bir cok Turk erkeginde oldugu gibi gobek sorunum var keske omuzlar kollarda kalin olsaydi da en azindan sismanim diyyebilseydim dedigim cok oldu sade cikinti bir gobek cirkin duruyor ben cardio yapmayi dusunuyorum tabi bunuda en az kas kaybiyla gerceklestirmeyi umuyorum solgarin bu konuda faydasi olurmu gobek eritme vucudu sikilastirmak icin bana onerebilecegin bir calisma programin varsa cok memnun olurum

10. fizikci

fizikci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Sivas

Bu ürünü kullanıyorum . Antremandan yarım saat önce 3 tane alıyorum. Bu ürün yasal mı? Doğru kullanıyor muyum?

11. fizikci

fizikci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    Sivas
    Cevap verecek kimse yok herhalde. Bu forumu kimse okumuyor mu?

12. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Arkadaşım kullanan biri yada ürün hakkında bilgi sahibi biri olsa mutlaka yazardı..Biraz bekle..Herkes pc başında cewap vermek için hazır komut beklemiyo ki.. :?

13. citronium

citronium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    R6 mın Götürdüğü Yer
    Yazılar çok flu görünüyordu ama her kapsülde 200mg carnitine var 3 tane atınca 600mg yapar. Kullanmanda sakınca yok .... Alımı artırabilirsin 1000mg a kadar çıkarabilirsin yani 5 adet.

14. jan99

jan99 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dans
    Yer:
    istanbul
    chromium picolinate nin en iyi alınma zamanları nelerdir
    ben bir tane sabah kahvaltı ile birlikte alıyourm ikincisini akşam kaçta almak lazım
    ayrıca aç karnamı yoksa yemekten sonramı alınıyor?

15. avalanche

avalanche Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    bence en iyi formul efedrin+kafein+aspirin, diğerlerinin hepsi bu karışımla yarışamayacak seviyede.

16. murder_fts

murder_fts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaklasık 4 ay body e gıttım ve 2 aydır araverdım sıcaklardan dolayı bu aralar tekrar baslıyabılırım ama ben basladıgımda 95 kılo ydum (1.79 boy ) ve enson tartıldıgımda 89 kuloydum bu kıloyu zaten hıssedılır bıcımde ılk ayda verdım hocamında soyledıgı buydu ılk ay cıddı sekılde kılo verırsın dıye body de son 2 ayımı tempomu hızlandırarark kaslarımı sısırmeye deılde yag yakmaya kosu yuruyuz vs bunun ıcın ayırdım ama yınede fayda etmedı bazı arkadaslarım ve abı lerımın (spor salonundan :D ) öneılerı hafıf kılo ıle daha hızlı ve daha fazla set yap dedıler yalnız oda ıse yaramadı en azından kastıgımda kaslar sışıyodu :D napıımm ben sımdı ınsallah anlatabılmısımdır

17. bysymon

bysymon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Akşehir
    arkadaslar L-Carnitine markadan markaya fark edermi?

18. grcnctnky

grcnctnky Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    l carnitine

merhaba arkadaşlar, bazılarınız ankara da nereden l carnitin bulabileceğini sormuş, ben de geçen hafta l carnitin kullanmaya başladım, cepa avm 'nin ikinci katında ortada bir yerde stand açmış yerli bir marka var, ismini yazdığım da ***** şeklinde görünüyor o yüzden yazmıyorum :)
    inanılmaz faydasını gördüm,
    boyum 180, 80 kiloydum. en son 77 kiloya kadar indim. Dedikleri gibi antreman zamanında inanılmaz bir enerji veriyor. ilk antreman günü denediğimde akıl almaz bir antreman çıkardım ama ertesi gün ağrımayan yerim yoktu. :) şu ana kadar da açıkcası herhangi bir zararını da görmedim.
    bu arada ilacın fiyatını soran olursa diye yazıyorum
    120 lik kapsül (2 aylık kür) 75 ytl

19. Lewo

Lewo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar bende gnc nın l-carnitinenini kullandım ama hıc bır faydasını gormedım baska arayıslara gırdım Solgarın Maxi L-carnitine mi yok digeri yani ACETYL L-Carnitine mi tercih edersiniz

20. mayis

mayis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    physiomuscle l-carnitine kullanan varmı iyimi arkadaşlar fiyatı uygun geldi almayı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş