Yıllardır aynı ürün

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 17 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Yıllardır optimum whey kullanırım. Hiç değiştirmedim. Sürekli son kutum bitmeden yenisi gelir. Fiyat performans olarak güzel bir ürün. Artık bir değişiklik yapmak istiyorum. Aklımda Muscle Tech in normal proteini var. Optimum a yakın değerleri. GNC de indirim var. İkinci ürün yarı fiyatına ürün iki kutu 5 lbs 300`geliyor. Sizce bir değişiklik iyimi yoksa mevcut verim alınan bir ürünü değiştirmek mantıksız mı? Aklınızda kullandığım ürün için bir alternatif var mı?

onurr_535 bunu beğendi.
  2. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    bısey ıyı gıdıyorsa cok oynamamak lazım..ben bı cok marka kullandım tat olarak optımun tek gecerım su anda unıvarsal kullanıyorun cok yavan bı tadı var..ıcerık olarak 3 asgı 5 yukarı aynı zaten

3. Emreoz07

Emreoz07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben de şu an Universal kullanıyorum ultra wheyin tadı nesquik gibi sen başka mı kullanıyorsun?

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    whey proteinde optimum markası gayet kaliteli ve lezzetide yerinde. bıkmadan yıllardır kullandığım suplementlerin başında gelir. bence değiştirme çünkü çok küçük ayrıntılar dışında optimum un kalitesinin çok üstünde bi ürün yok.

rockybalboa7 ve ispirli bunu beğendi.
  5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    weider premium dene derim

6. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    weider premium la optimum un arasında çok büyük fiyat farkı var. ama kalite bakımından o kadar büyük fark yok

7. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    bence araştır derim...
    ve de optiumum bulmak da oldukça zor şu an ama weider kendi dükkanları var ve daha güvenilir bu sayede...

8. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Kardeş değerlerine bakılırsa bence değiştirme.ben değerleri ve üretim yöntemleri aynı olduğu sürece protein proteindir diyenlerdenim.iyi forumlar.

9. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    weider premium whey protein 190tl olsa (ki değil daha pahalı) bile optimum arasında 50 tl fark var. ama o kadar kalite farkıda yok.

ispirli bunu beğendi.
  10. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    ben sadece bir denemesi için yazdım belki değişiklik bir fark yaratır ve de sonuçta senin de yazdığın gibi çok az ya da fazla da olsa bir kalite farkı elbette bulunuyor ...

11. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    optimum hydro whey öneririm :)

12. ispirli

ispirli Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    hydro whey hem aşırı pahalı hemde yeni başlayanlar için olmazsa olmaz değil. optimum gold standart whey yeterli ve iyi bence.

13. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    değiştir ve insanların dediğine fazla kafanı takma ne istersen kullan ve iyi olup olmadıgına sen karar ver...

optimum tavsiye etmiyorum.

14. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Bazi arkadaslarin dedigi gibi degistirmemek laizm birsey ise yariyorsa ama diyorsan ki ben genede baska birsey kullanim ON urunlerinden disari cikma , cunku kaliteli birsey bulamassin , sana tavsiye edebilecegim yeni bir whey protein olarak Optimum Platinum Hydrobuilder . Icerigi cok daha genis bir whey protein , icerisinde 5 gr creatine ve 2.5 gr amino asid blend'i iceriyor , bir whey protein cok iyi bir uzellik , Yeni baslayanlar icin iyi degil demis bazi arkadaslar ama aslinda yeni baslayanlar icin cok iyi bir urun bu , bunu da beyenmessen Ben amerikada yasayan biri olarak insanlarin yorumlarindan sana Gaspari Nutrition MyoFusion'i oneririm , suana kadar gordugum ON whey den sonra en cok olumlu yorum alan urundur ve GNC demissin bilmiyorum turkiyedede GNC var mi ama eger yurt disinda oturuyorsan kesinlikle BodyBuilding.com dan alisveris yap , GNC gercekden inanilmaz pahali . Optimum nutrition urunlerinin bazi sitelerden guvenli olmadigini soylemis arkadaslar ama buyuk websiteleri ( Bodybuilding.com , gnc.com ) bu tur siteler olmasa ON ve bunun gibi firmalar urunlerini satmakda cok zorlanir ve su da var , Buyuk firmalarin bu sitelerle anlasmalari vardir ve ON gibi firmalar aslinda bu siteler uzerinden satis yapar . Ozellikle Bodybuilding.com bu katogoride en buyuk websitesi.

15. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    optimum hydrobuilder normal whey proteine oranla çok pahalı bi ürün, parası çok olan kullanabilir. ayrca yeni başlayan birinin bu kadar yukardan uçmasına hiç gerek yok. GNC ürünleri hem çok pahalı hemde Optimumla kıyaslanmıcak kadar kalitesiz GNC markasını hiçbi arkadaşıma tavsiye etmiyorum. Gaspari MyoFusion blend (karma) proteindir içinde yumurta albumini, süt ve whey protein barındırır. bu ürün genelde ara öğünlerde ve idmandan sonraki 2. öğün protein olarak kullanılır. recovery için uygun bi ürün fakat hemen idman sonrası kullanılıcak protein whey protein izolat veya konsantre olmalıdır. ayrıca onbir adlı arkadaş neden optimum ürünlerini tavsiye etmediğini anlatırsa seviniriz.

ispirli bunu beğendi.
  16. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    bende senin gibi uzun süre o.n whey gold kullanıyodum,son zamanlarda aynı düşünceyle farklı markalar denedim ama ne performans ne fiyat,nede lezzet olarak o.n dan daha iyisine rastlamadım.Bence o.n nin kendi reklamındaki gibi
    "en iyisi varken macera aramıyalım"

ispirli bunu beğendi.
  17. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    türkiyedeki optimumlar irlandadan geliyor.irlanda üretimi biliyorsunuzdur cogunuz.
    amerikadakine göre yogunluk farkı var.

gaspari herkesin bildiginin aksinedir antrenman sonrası kullanılabilir hatta ben önceside alıyorum neden mi cunku yuzde 65 i whey dir.

herkes cıkmıs yuzde 20 whey die bi hurafe sallıyor gidiyor. illa optimum olmasına gerek yok kanımca istedigini kullanabilir tabi ama bence o kadar para vercek bir ürün degil

18. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    bende zamanında optimumu çok bir şey sanıyordum nitroteche geçince hiç bir şey olmadığını anladım nitrotechi bir kez deneyenin optimuma döneceğini sanmıyorum

19. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

nitrotech ile optimum karşılaştırılması dogru degil. nitrotech te kreatin var

20. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    evet kreatin var ama birçok kreatin türevi kullanmış biri olarak söyliyim sadece kreatinle olcak şey değil nitrotechin kazandırdığı içeriğinde söylemedikleri özel bir karışım var yoksa her çeşit kreatin kullandım ama nitrotech gibi kısa sürede etki hiçbir üründen almadım

Sayfayı Paylaş