Yıllarca midesinde çatalla yaşadı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 24 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

Yıllarca midesinde çatalla yaşadı
    Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde bir genç kız, karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede, midesinde çatal olduğunu öğrenince şok oldu. Genç kızın çatalı küçük yaşta yuttuğu sanılırken, çatal başarılı bir ameliyatla çıkarıldı.

Afşin'de yaşayan 24 yaşındaki Ayfer Karakaya, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Acil serviste yapılan ilk kontrollerin ardından filmi çekilen Karakaya'nın midesinde çatal olduğu ortaya çıktı. Midesinde çatal olduğunu öğrenen genç kız, nasıl olduğuna bir türlü anlam veremezken, [​IMG]

doktoru bir an önce ameliyat olması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine yapılan operasyonla, Karakaya'nın midesindeki çatal çıkarıldı.

Ameliyatı gerçekleştiren Dr. Ali Özpolat, genç kızın midesindeki çatalı görünce kendisinin de şaşırdığını ifade ederek, "Bu, tıpta ender vakalardan biri diye düşünüyorum. Hastamız çatalı ne zaman yuttuğunu hatırlamıyor. Muhtemelen çok küçük yaşlarda olabileceğini tahmin ediyoruz" dedi. Çatalı ince bağırsaktan çıkardıklarını anlatan Özbolat, ameliyatın çok başarılı geçtiğini ve hastanın sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Ayfer Karakaya ise, çatalın nasıl midesine gittiğini bilmediğini belirterek, "Gerçekten şok oldum. Psikolojim bozuldu. Nasıl olduğunu hatırlamıyorum bile" diye konuştu.
    Zaman zaman karın ağrısı çektiğini anlatan Karakaya, "Şiddetli karın ağrısı ile hastaneye müracaat ettim. Doktorlar ilk anda önemli bir şey olmadığını söylediler. Ağrı kesici iğne yaptıktan sonra filme gönderdiler. Filmden sonra midemde çatal olduğu ortaya çıktı. Resmen şok oldum. Doktorum küçük yaşta çatalı yutmuş olabileceğimi söyledi. Ben hatırlamıyorum" ifadelerini kullandı.

İHA

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bende azönce tvde izledim bu haberi..gülelim mi ağlayalım mı türünden çok haber var memlekette..
    çatal çıkarılınca bi hafifleme rahatlama hissetmiştir eminim.. :)

Sayfayı Paylaş