Yılların birikimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve calypso33 tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. calypso33

calypso33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba sevgili bodyforumtr üyeleri direk konuya giriyim yıllardır düzensiz olarak ağırlık çalışması yapıyorum 1 ay git 5 ay yat tarzı sonunda bu işe uzun soluklu bi atılım yapmaya karar verdim bu sefer başladığım gibi çok uzun yıllar uğraşmak istiyorum lakin kafamda ilk olarak bi soru var kilolu değilim ama tişörtü çıkarınca kendi yağlarımı görmek istemiyorum bu yüzden işk önce yağ oranımı yüzde 8 lere indirip sadece kardiyo çalışmasımı yapmalıyım aylarca yoksa haftada 4 ağırlık 2 de kardiyo yapmam mı lazım yapı olarak endomorfum galiba boy 185 kilo 80-82 aradı gidip geliyo başlanhıç olarak bu sorumu cevaplarsanız teşekkür ederim

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yag oranin yuksekse (gobek popo gibi) kardiyo, agirlik ve saglikli beslenmeyle eriyebildigin kadar eriyip, daha sonra kaloriyi yavas yavas yukseltip hacim kazanmaya calismani oneririm. Sahsi fikrim bu yondedir.

3. calypso33

calypso33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anladım hocam çok yağlı bi insan deilim ama parçalı bi vücudum olsun istiyorum bunun için kardiyoya ağırlık vermeliyim dimi

Sayfayı Paylaş