yıkıldım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve suleyman1992 tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 26 üye.
  1. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Her şeye tek açıdan bakılmaz...
    Arkadaşın söylediği gibi babası ailesini terk etmiş.Buda piskolojikmen kızı annesine bağlar.Annesi kızın gözünü belki korkutmuştur, bende seni bırakıp giderim gibisinden! Kızın tek ailesi annesi zaten...Onuda kaybederse, evliliğide çok büyük gördüğü için bu işten sakınmıştır.

2. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Ben bu TÜRKİYE de dövmelilere karşı durulmasını anlayamıyorum ! Kimine göre neymiş dövme yaptıran adamdan bir bok olmazmış,boş adamların yapabileceği şeylermiş,dövme yaptıran adam aile teriminin anlamını bilmezmiş vs vs uzar gider.Dövme var veya yok ne farkeder insanın kendi isteği görsel güzellik isteğidir.Bugün herkes batılılaşmak,modern bir hayat yaşamk istemiyormu ülkemizde peki biz daha dövme muhabbetini bile kafamıza takıyorsak bir işe girerken dövmeye bakılıyorsa bu ülkeden bir bok olmaz arkadaş Bakın Amerikaya bakın avrupa ülkelerine doktorundan tut polisine kadar dövmeli hepside çok temiz ve dürüst insanlar Bu Ülke afedersiniz ama bu zihniyetle bu kafayla hiç bir yere gelemez Bunu bilir bunu söylerim...

---------- Post added at 05:06 ---------- Previous post was at 05:03 ----------

Ayrıca vücudumda 4 tane dövme mevcut hiçde pişman değilim hatta yaptıralı çok oldu üstlerini kapatıp daha büyük dövmelerle görselliği arttırmayı düşünüyorum beni dövmemle kabul edicek insanlara her zaman kapım açık dövmeme en ufak bir eleştiri yapıcak insan warsa o kişiyle ben iletişimim keserim annem veya babam olsun hiç farketmes işe alırkende aynı durum geçerli.
    Ben bu konuda çok hassasım arkadaşlar duyunca sinir oldum daha çok şey yazarıma boşverin.

Sayfayı Paylaş