Yüzme ve Kilo Aldırıcı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve shaben tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. shaben

shaben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Ben 22 yaşında 1.85 boyunda 65 kiloyum. Ektomorf vucüt yapısına sahibim, dolayısıyla beslenmem yeterli olsa bile kilo alamıyorum. Dizimde ve belimde sıkıntıılar olduğu için, önümüzdeki hafta doktor tavsiyesiyle yüzmeye başlayacağım. Onun haricide evde bench sehpası ve toplam 60 kiloluk ağırlık setim var. Haftanın iki günü yüzme, iki gün de evde çalışma yapmayı düşünüyorum. Soruma gelirsek, Optimum Serious Mass gainer siparişi vereceğim fakat, kilo aldırıcının bana yüzmeyle birlikte faydası olur mu, onu bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirm. Tavsiyelere açığım.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle bir şey olmaz. Kilo alamıyorsan az yiyorsun demektir.

Kilo aldırıcı dediğin sadece kaloridir. Günlük toplam kalori alımın harcadığından fazla olursa kilo alırsın, yoksa alamazsın. Kilo aldırıcı işe yarar mı demek kilo almak için yemek yemek işe yarar mı demekle aynı. Beslenme bölümündeki bütün sabit başlıkları okuyup temel bilgileri edinmeni öneririm.

3. shaben

shaben Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bahsettiğin temel bilgilere hakimim. Kastettigim yeterlilik benim kilomdaki biri baz alinarak yapılmış bir yorumdu. 3 öğün dolu dolu yiyorum yani. Kilo aldırıcının ise genel olarak işe yararligini değil, yüzmeyle beraber kullanımında nasıl bir sonuç vereceğini sormuştum. Yanitin için yine de teşekkürler.

Sayfayı Paylaş