Yüzme ve Fitness

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve WhiteCanary tarafından 28 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. WhiteCanary

WhiteCanary Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhabalar yaklaşık 5 aydır body buildingle uğraşıyorum ama düzenli yapmadığım için fazla bi etkisini göremedim. Şimdi düzenli olarak başlamayı planlıyorum. Sorum şu bir yerde kas çalışıldığı gün kardiyonun yararlı olmadığını aksine kas çalışırken tam verimi azalttığını o yuzden kas çalıştıktan sonra veya ertesi gün yapılması gerektiğini okudum. O yuzden planım bir gün kas çalışıp ertesi gün yüzme yaparak devam etmek. Bu olay sizce daha mı çok verim sağlar. Yağ oranım %16 hafif yağlı bir vücudum var yağ oranımı %10 gibi bi seviyeye çekmek istiyorum. Ayrıca başka bir sorun protein tozu. Protein tozunu yağ ve şekeri sıfır olan Dymatize Iso 100 Hydrolyzed Whey kullanmayı planlıyordum. Mağazaya gidip sordum ve 280 lira bi fiyatı varmış. Ordaki çalışan da dediki öğrenci adamsın ne gerek var o kadar pahalısını alacağına Arnold Series Iron Whey Protein al hem senin kütle kazanman gerek Dymatize Iso 100 Hydrolyzed Whey diyet ürünü dedi. Sizce hangisi daha uygundur ve yüzdükten sonra da protein tozu almalımıyım. Bİraz uzun oldu ama şimdiden teşekkürler :)

2. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Kardiyovasküler sisteminiz için
    çalıştığınız egzersizler, enerji ve kalori yaktığı için bu performansınızı etkiler, kas büyütme egzersizinden hemen sonra veya off günlerinde olması en sağlıklısıdır. Yağ oranı düşürme konusunda sabah aç karnına yapılan kardiyo egzersizler yağ yakımında daha etkilidir.
    Amacın yağ oranını düşürmekse diyet ürün kullanmanızda bir problem yoktur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

WhiteCanary bunu beğendi.
  3. WhiteCanary

WhiteCanary Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    peki off günlerde yaptığım egzersizden sonra protein tozu içmeli miyim bu konu hakkında bilginiz var mı

4. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Off günü adı üzerinde dinlenme günüdür, yüzme sağlam enerji harcatan sporların başında gelir birde body ile dönüşümlü yapılınca vücutta enerji açığını kapamak için genel olarak günlük toplam kalori miktarını arttir,(yulaf karışımları ,kuruyemiş , fastfood ,enerji içecekleri kalori açısından tatmin edicilerdir ) supp konusuna gelince 1 yıldan erken kullanımı erken önemli olan beslenme herzaman supp vereceğin parayi kırmızı ete yatir daha çok verim alırsın

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Off günlerinde kardiyoların hemen arkasından protein tozu gerekli değildir. Ancak off günlerinde yatmadan önce veya sabah kalkar kalmaz protein tozu öneririm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş