Yüzme + Fitness+Supplement Yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Rhea tarafından 17 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    ewt arkadaşlar daha once 2 ay kadar fitness a gitmışliğim vardı yaz dolasıyla ara vermek zorunda kalmıstım. simdi ayın 24ünde tekrardan 2.ayımı doldurmuş olacağım.Derslerin yoğun olmamısından dolayı 1 ay fitness ve yüzmeyi aynı anda yapmayı düşünüyorum.

sorularıma gelince salon hocamın verdiği programamdan memnun değilim bu yüzden Flexor hoca nın 2.Programını yapmacagım haftada 3 gun.Cumartesı pazar da 1rer saat olmak üzere havuza gideceğim.

Bu programa göre Optimum Protein -Amino Asit-Creatine 3 lüsünü Nasıl kullanmamı önerirsiniz ?
    Kilo 68 Boy 174 Yaş 21

2. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    daha iki aydır body yaptığını yazmışsın. bu çok kısa bi zaman supplement kullanman için cok erken. supplementler ağır idman koşullarında normal beslenme yeterli olmadığı zaman kullanılır. 2 ayda da ağır idman yapamıcağına göre bence supplement kullanmamalısın. protein ağırlıklı beslenmen çok daha mantıklı. ayrıca kreatini 7-8 aydan önce kullanmamanı öneririm.

3. Rhea

Rhea Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    creatin düşünmüyordum ama protein le beraber 25tl gibi uygun bir fiyata aldım.

Sayfayı Paylaş