Yüzerek Yağ Yakmak!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve melankolia_sago tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yazın yaklaşık 45 dakika durmadan yüzeceğim her gün serbest stilde bu bir bakıma cardio olur değil mi? Koşarak yaktığım yağdan daha fazla yağ yakarmışım öyle demişti hoca doğru mu?

Bu yüzmeyi ertelemem mümkün değil çok zevk alıyorum zaten kas kaybım olmaması için de protein ağırlıklı besleneceğim ama hacim programım yok tamamen dayanıklılık ve yağ yakma güçlenme üzerine çalışıyorum.

Cardio'yu ağırlık şınav ve mekik antremanından sonra mı önce mi yapmalıyım yağ yakımı ve kas kaybı olmaması için?

2. AloneAssasin

AloneAssasin Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı şeyi bende merak ediyorum yüzme çok iyi bir cardio çeşidi gerçekten , kirlenmeden terlemeden zayıflıyorsun ayrıca su kaybıda koşuya göre daha az oluyor diye biliyorum.

3. yigit64

yigit64 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara.
    Evet yüzme en iyi kardiolardan biridir artı vücudunuzdaki bütün kasları çalıştırıyor

4. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Evet malesef forumdaki kimse yazmaya bile tenezzül etmedi ben de fitness salon hocasıyla konuştum net cevabımı aldım sabah kahvaltıdan sonra 10dk ısınma amaçlı cardio yapacağım yani yüzeceğim daha sonra öünlerimi yedikten sonra ağırlık antremanımı yapacağım ve 45 dk 10 dk ara olmak koşuluyla yüzeceğim böyle yağ yakarım 6 haftada 6 pack çıkacak :) Program hazır kendimden eminim.

Bana yardımcı olmayan herkese de teşekkür ederim... En azından forumda bazı şeyleri anlamamı sağladı, besle kargayı oysun gözünü bizde herkese yardım etmemeliyiz demek ki :)

5. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    herkes sana yardım etmek zorunda deilki yorum yapmak isteyen yapar bence böyle imalı laflar yapmaktan kaçın daha 16 yaşındasın senin yaşının 2 katı insanlarda var ,zaten bu başlığını okuduktan sonrada başka konularında da pek yorum alacağını sanmam.

yüzme işine gelince onun araştırmasını yapmıştım bir kaç ay önce netten okuduklarım kadarıyla koşuya oranla daha iyi olduğuna dair kesin birşey yok bir grup insan okadar iyi olmadığını başka bir grup ta yüzmenin çok etkili bir cardio olduğunu söylemiş .netten araştırsan birşeyler bulabilirdin.

iyi çalışmalar.

6. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Insallah yaparsin programini paylasirmisin?

7. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    selam, yaşlarımız aynı hedeflerimiz aynı ancak senin belirttiğin 6 haftada six pack olayı çok zor. yağ yakımı kolay birşey değil diyette önemli bu hususta. 2 aydır ketojen yapıyorum üst karın kasım anca belli oldu 2 yıldır çalışmama rağmen. Mekik programın nedir?

8. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman sizde bir sorun var 2 yıldır proteinsiz besleniyorsunuz ya da düzgün mekik programınız yok. Mekik programım üst karnı ve alt karnı durmadann çalıştırıyor ben hatırlıyorum 2 haftada belli ettim 4 packi. Yağlıydım ama sıkınca çıkıyordu o da uzaktan biraz. Yüzerek kolayn yakarım.

9. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yüzerek kolay yakarım demek yanlış 1 haftada olcak birşey değil bu :) Bendede sıkınca belli oluyor ama normalde çok belli olmuyorsa zaten yağlı bir vücudun vardır..

10. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim ben genç bir insanım çok hareketliyim benim hiçbir zaman göbeğim olmadı azıcık yağ var 6 hafta çok bile 4 haftada six pack çıkar zaten var sadece yağdan gözükmüyor :)

11. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende alt gobekde cook az yag var ve bir turlu yanmiyor!

Sayfayı Paylaş