yüzerek büyünür mü ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dentex tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dentex

dentex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selam,
    ben sualtı ve su ile içiçe ve suyu seven biriyim, daha önceden fitness ve body buildingi kısa ve aralıklı süreler halinde yaptım. ama bana nedense özellikle son zamanlarda agırlık kaldırmak hamallık gibi geldi, biraz soğudum açıkcası.
    aramızda yüzücü arkadaşlar belki vardır, ya da daha onceden sordugum seyi deneyen.
    havuza yazılmayı düşünüyorum, yeni jinekomasti ameliyatı oldum, yaklasık 20-25 gun sonra rahatca spor yapabilecegim insallah ( kosu-yuzme, agırlık en az 1-1.5 ay yok ).

göbek ve bel cevrem inanılmaz yaglı ve genis, aynı zamanda omuzlarım zayıf. kollarım ve sırtım da yaglı gozukuyor, iyi olmasına rağmen.. bana önereceğiniz birşey var mı ? mesela yüzme ile omuzları büyütüp diğer tarafları da eritip daha fit hale gelmez miyim ?

2. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle geçmiş olsun. ameliyatın nasıl geçti ?

soruna gelelim. omuzları geliştirmek ve yağları yakmak için , fit bir görünüm için yüzme mükemmel bir spor. kesinlikle devam et. vücudunun tamamında yağ yakımı ve fit bir görünüm oluşumu sağlayacaktır

3. dentex

dentex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam drago, teşekkür ederim. ameliyatım iyi geçti. şu anda hala bandaj kullanıyorum ama çarşamba günü çıkaracağım. 3 hafta kadar sonra da doktora tekrar kontrole gidecegim, gectigimiz carsamba bakmıstı gayet iyi demisti. yani o fazlalık olan deri kısmı falan kendini topladı diyebilirim.

ben de öyle düşündüm aslında, bir de forumda araştırdım ama yüzme ile ilgili pek şey yazılıp çizilmemiş.yazdığın için sağol. bugün tekrar bir spor kompleksi ile konuşmaya gidicem ama malesef her yer en az 1 yıl üyelik istiyor. eğer bilen varsa bana anadolu yakasında özellikle maltepe kucukyalı cevresinde bildikleri yerler varsa ve söylerlerse çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş