yüzdeki yağların gitmemesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Giray1515 tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    iyi gunler.ben gecen sene 1.73 boyunda 82-83 kiloydum.2-3 ay gibi bi surede 70 e dustum.yaz boyu 67 yi gordum ve su anda 1.74-75 boyunda 70-71.5 arasi kilodayim (spor ve beslenme yuzunden surekli bu arada degisiyor)

ancak hicbir zaman yuzumdeki yaglar gitmedi.yanaklarim ve gıdım (boyun-cene arasindaki bolge) hala 80 kilodaki bir cocuga ait.

3 haftadirda fitnessdeyim 1.5-2 kilo verdim (su anki kilom vermis halim baslarken 73 dum) ama bunun disinda insanlar bi 5 kilo verdim zannetti.yani asiri bi vucut sikilasmasi yag yakimi var.ama yanak ve gidi hala ayni.vucut yapim yagli (2 insanin toplam baldiri kadar baldirim var babaminda benimde-babam zayif yani genetik boyle) ve yuz tipim dikdortgen.ucu hafif genis olmasina rahmen yukardan inildikce sivrilesen bi cene uzun bir alin kocaman bir kafa.(buda babamdan)

eger su yanaklara bi cozum bulmazsanis kendimi surdan assa aticam artik.
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Aralık 2013 ---
    özet: eskiden cok kiloluydum simdi zayif bile sayilirim ama yanaklar ve gidi hala oldugu gibi duruyor

Son düzenleme: 3 Aralık 2013
  2. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    önceki fotoğraflarıma baktım sonuç aynı.yanakların %90 ı duruyor?

Sayfayı Paylaş