Yüzdeki suyu ya da yağları hangi ilaçla eritebilirim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Turgut Rustem tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Turgut Rustem

Turgut Rustem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yüzdeki suyu ya da yağları hangi ilaçla eritebilirim? çevremdekiler hep bana zayıfsın der, ama yüzüm için aynı şeyi söylemiyorlar. Yüzüm kilolu gözüküyor. Bunu nasıl giderebilirim?

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Kezzap ;)

doxux, Pink Zeppelin ve abseto bunu beğendi.
  3. Turgut Rustem

Turgut Rustem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    dalga mı geçiyorsun?

4. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Lutfen bilgi almak amacli soru soran uyelere bu sekilde cevaplar vermeyelim. Soru size mantikli gelmeyebilir fakat kisi boyle seyleri gercekten sorun edebilir ve internette istedigi ortamda bilgi almak isteyebilir.

Yanlis bilgilenmis de olabilir. Bu durumda saygi cercevesini yitirmeden yanlis bilinenleri duzeltmemiz sizin gibi tecrubeli uyelerdrn beklenen davranistir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abseto bunu beğendi.
  5. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Bende de var bu sorun yuzum sisman duruyor yag mi odem mi oldugunu bilmiyorum ideal kilomdayim yag ise yapcak bir sey yok gibi yuzde 7 8 yag oranina dusene kadar gidecegini sanmiyorum ama fazla ödem vardir diye ben gunde 2 bardak yesil cay iciyorum ve kiraz sapi cayi iciyorum ayrica tuzu az kullanarak bol su icerek salatalik ananas maydonoz yiyerek odem atiliyor

Turgut Rustem bunu beğendi.
  6. Turgut Rustem

Turgut Rustem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ciddi cevap vermeyeceksen, beni uğraştırma!
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2016 ---
    Bende yağ oranı 14% yani 7-8% düşersem, yüzümdeki şişmanlık gidermi?

7. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Nasıl cevap vereceğimi senden öğrenecek değilim.

-Bahsettiğin durum vücudun kemik yapısı, yağ ve su tutmasıyla ilgili. Genetik olarak bazı insanların kıçı büyür, bazı insanların göbeği büyür, bazılarının yanakları şişer anlatabiliyor muyum? Bu genetiktir. Değiştirilemez.

-Bölgesel olarak da yağ yakımı yoktur. Yani sen gidip mimik kaslarını çalıştırıp yüzünden zayıflayamazsın. Bahsettiklerimizi değiştirecek ilaç da yoktur. Anca kezzap atarsın yüzünü eritirsin anladın mı? Başka yolu yok, gerisi tırışka.

-Özet; ödem, kortizol veya östrojen sorunun yoksa, problem genetiktir, vücudundaki yağ, su ve tuzdur, bunların yüzünde olmasıdır. Yağ oranı düşecek ve su atılacak. Kimisinden yağ ve su en son belden gider, kimisinden bacaktan gider, kimisinden yüzden gider.

Son olarak; sırf bu forumda girilmiş milyona yakın mesajda da bu ve benzeri konulardan çokça bahsedilmiştir. Üşenmeyip arama butonu nu kullansaydınız, google kullansaydınız, yeterince kaynağa ulaşırdınız, ama siz armut piş ağzıma düş, en kısa zamanda nasıl halledebilirim, ah sihirli bir antrenman var mı, sihirli bir supplement var mı, sihirli bir ilaç var mı, daha nasıl kolaya kaçabilirim, popomu yormak istemiyorum, türünden insanlar olduğunuz için size ''zahmet'' oluyor böyle şeyler yapmak. Siz, bütün bunlara rağmen, pişkinlik yapıyorsunuz.

Ha, vücuttaki yağların yok edilmesine yardımcı ilaç öğrenmek çok istiyorsan ben sana ilaç listesi yazayım, bütün yüzün kemik kalır;

-DNP
    -Clenbuterol
    -Winstrol
    -Oxandrolone
    -Trenbolone

Bunlar da illegal ilaçlardır, bulundurulması, kullanılması, satılması yasaktır, sağlığa zararlıdır. Al sana ciddi cevap, hadi bol şans ;)

doxux ve abseto bunu beğendi.
  8. Turgut Rustem

Turgut Rustem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ciddi bir soruya, soruyu soran kişini tanımadığın halde böyle dalga geçilir gibi cevap vermek bir sporcuya yakışır bir haraket mi? Google`da arıyorum sormadan önce. Ben burda ciddi-ciddi birşeyler soruyorum, sen gelip asit bilmem ne diyorsun.

Sayfayı Paylaş