Yüz Yapısı

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Astor tarafından 5 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. azuza

azuza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cene konusu gercekten ilginc.. profosyonel düzeyde body yapan bayanlarda ilk dikkatimi ceken sey cene yapılarının ne kadar erkeksi oldugudur.. Aynı sekilde Arnoldun 17-18 yaslarındaki resimlerindeki cenesiyle 6-7 yıl sonraki cene yapısı arasındada fark var.Aldıgı ilaclardan veya vucut gelistirmenin salgılattığı hormonlar yuzunden değiştiğini düsünüyorum. sonuc su ki erkeklik hormonu ile cene yapısı arasında bi bağlantı olmalı =)

2. ozgurx23

ozgurx23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar benımde yuzum cok zayıf.insanı yaşlı gosterıyo.yüze kılo aldırmak icin neyapabılırız varmı bir onerisi olan?

3. ozgurx23

ozgurx23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benim yanaklar mematinin yanakları gibi sarkmış durumda.insanı yaşlı gosterıyo.daha yaşım 23.cok kafama takıyorum

4. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0

konuyu caNLAndıralım.... bilen var mı bunu? benim yüzüm ince uzun yapıda dolayısıyla 189 boyum var kilom da 79 ama ben 89 kilo olsam da yüzüm kilosuz gözükür herhalde. yani bir 100 kilo olsam herhalde ancak etki eder yüzüme... ne yapmak lazım. 100 kilo olurken herhalde vücud sağlıksız olmasın diye kas kütlesi çok mu yüksek olması lazım? sonuçta kilo alırken yüze dolgunluk gelir ama vücud çalışmazsa yağlanır.

???

5. mysterious

mysterious Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar ben yeni üye oldum bomberman arkadaşımla aynı derttn muzdaribim ben 52 kilo 1.68 boyunda 25 yaşında 8 ay önce ikiz bebek dünyaya getirmiş bir bayanım 75 kilodan 52 kiloya düştüm yüzümü bi türlü zayıflatamadım eğer bilen arkadşlar varsa benide bilgilendirirse çok sevinirim herkese şimdiden teşekkürler

6. muratalagoz

muratalagoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

herkezin hayallerindeki yüz yapısı sanırım ne yapmak lazım böyle olabilmek için bilen var mı

7. Gucchy

Gucchy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bu ne saçmalık ya... Akıl işi mi su kaybederek zayıflatıyorsun kendini. Ayrıca banyo sabununun saatlerce yüzde "mıncırılarak" kullanılması yüzü deli gibi kurutur. Vücutta suyun az olması demek daha erken kırışıklık demek. 30unda 50 göstermek demek tombul yanaktan kurtulcam derken çöker yanakların reversibil de olmaz. Gold Shape Face Slimming Cream kullanılabilir piyasada 130 lira ama gittigidiyorda kargo masrafı hariç 100e satılıyor. İşe yarayan bir ürün bölgesel olarak yağ yakımını hızlandırıyor çoğu forumda tavsiye ediliyor zaten. Yoksa yüz kası yapmak filan saçma... Zaten mimik kasları konuşma sırasında çok fazla kullanılıyor. İşe yarasaydı kendini gösterirdi hee ben soğuk su + falım çiğneyeceğim diyorsanız nasıl sporu bırakınca kaslar pörsüyorsa şakaklar da pörsüyebilir muhtemeldir. Kendinizi deneysel kullanmayın benceee

kerem191 bunu beğendi.
  8. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Eğer tombiş yüzlüyseniz ve kilo verirken yüzünüzden yağların gitmediğini görürseniz bence çok paniğe kapılmanıza gerek yok. Kendimden örnek vereyim kilo verirken en son yüzümden kilo veriyorum. Yani bacaklar karın düzleştikten sonra yüzümdeki yağlar gitmeye başlıyor. Eğer amaç yüzdeki yağlardan kurtulmaksa ilk önce vücuttaki yağ seviyesini düşürmek gerekmektedir. Tabii bu durumda ise vücut sıska olacak ama yüz istenilen duruma gelecektir. Yağsız bir vücuda ya da hedeflenen yüz yapısına ulaşıldığında başlanacak ağırlık çalışmalarıyla vücutta istenen kaslanma bu şekilde gerçekleşebilir. En azından ben böyle yaptım. Gold Shape Face Slimming Cream gibi ürünlerlede herhangibir fayda sağlanabileceğini düşünmüyorum.

Son düzenleme: 26 Temmuz 2009
  9. superlord

superlord Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde alt çenem az gelişmiş çok tipsiz duruyor açıkçası yaş 16 egzersizle geliştirme olanağım var mı ?

10. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    kilo vermeye başlayınca ilk olarak yüzden veriyrm
    bundan nefret ediyorum
    geçenlerde kilo vermişsin çirkinleşmişsin dedi kuzenlerim:(

bende hafif toplu bir yüz isterdim..

11. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    Köşeli yüz hatlarına sahip kişiler yakışıklı olmasada karizma olur herzaman için ben sınıftan bi arkadaşla dalga geçmek için brad pitt in vücuduna arkadaşın suratını yapıştırmıştım photoshopta gören herkez manyak yakışıklı olmuş vs demişti brad pittin kafa yapısıyla ama normalde çocuk kızların dönüp baktığı tipten bi çocuk değildir yani kafa yapısı çene yapısı çok önemli bence

12. pyro64412

pyro64412 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler çökük yüz çok kötü duruyor hiç özenmeyin şu halime bakın

13. Gereklieleman

Gereklieleman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar vücut geliştirme ile alınan kas kütlesi ile yanaklarda özellikle üst yanaklarda şişme olması normal midir, bilgisi olanlardan cevap bekliyorum :)

14. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Constance bunu beğendi. :D

15. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Sakız falan çiğneyin çene kaslarını geliştirin biraz daha güzel bir görüntü oluşturur .

Sayfayı Paylaş