Yüzümdeki izler.

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 16 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Benim yüzümde hep izler vardı yani böyle çok kötü izler değil fakat yinede rahatsız olmaya başladım. Sivilce falan çıkıyordu arasıra onları patlatmıyordum kendisi kuruyordu onun izi kaldı sonra başka sivilceleri patlattım onların izi kaldı. Doğuştan olan izlerde var böyle göçük gibi yüzümde , burnumda siyah noktalar var ben bunları nasıl geçircem arkadaşlar ?

2. ensklms

ensklms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Koruma
    Yer:
    istanbul
    hocam ayni sorun bendede var tek cozumu lazer tedavisi

3. Burak53

Burak53 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Cilt temizlemek için jeller var. Onlardan alıp, uyanınca ve yatarken yüzünü güzelce yıkarsan gözeneklerin açılır yüzün rahat bir nefes alır. Onun haricinde bazı kozmetik ürünler var akne ve siyah noktalar için, o ürünleri de akşam jelle yüzünü yıkayıp duruladıktan sonra sürersen 3-4 ay gibi bir sürede gözle görülür bir ilerleme kaydedersin akne, siyah nokta ve sivilceler konusunda.

Cigabyte4 bunu beğendi.
  4. hanimoos8

hanimoos8 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    hergün ball süt pekmez ye bide üstüne dış fırcasının macununu 5dk sür sonra sil

5. geceler1278

geceler1278 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim aynı sorun bendede var ama eskisi gibi deil ben düzenli olarak yüzümü el sabunuyla yıkıyorum sabah akşam ve sonra krem sürüyorum ve eskisi kadar yüzümde sivilce veya iz kalmadı zamanla hepsi geçiyor dışarıdaki mikropları vücudun kabul ediyo onlarıda senin yok etmen lazım

6. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    sen ne yaparsan yap gitmicek o izler ama her ay düzenli cilt bakımı yaptır buda evde berberde olmaz 50tl min aşağısı dandiktşr zaten ve lazerle cilt tedavisi olman lazım o daha tuzlu tabi ama taksit yapıyorlar

yaşın genç aksatma git ol tedavini lazerle kurtul ve cilt bakımını atlama sakın ayda 50tl birşey değil emin ol ben 6 aydır yaptırıyorum ınan gecmıs zamana yanıyorum

7. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    ya bu siyah noktalar hakkında napıyorsunuz ? naptıysam geçiremedim nivea burun bandımı ne var o bile hiç etki göstermedi :(

8. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    solaryum yada lazer tedavisiyle gider izler.. baska türlü krem ile vs kurtulamassin mümkün degil.

9. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    o çukurluklar gitmez, gitseydi İbrahim Büyükak yaptırırdı yüzüne

memmeat bunu beğendi.
  10. umiTurko

umiTurko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kolonya + hametan içinde iltihap kalmış olabilir o yüzden iyileşmez

11. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    siyah noktaların için yağlı ciltlere özel peeling maskelerinden kullanmalısın yada sana alternatif doğal bir tavsiye 1çay kaşığı yoğurt 1çay kaşığı karbonat 1çay kaşığı zeytinyağına 3damla limonu karıştırıp yüzünü bu karışımla ovucaksın banyo günleri yapılması etkisini arttırır daha sonra bir pamuğa sade soda yada elma sirkesi damlatıp tonikliceksin (siliceksin) haftada 3 kez yapmanı tavsiye ederim.Kalıcı izlerini silikleştirmek için aktardan kantaron yağı alıp maske günleri hariç maske yapmadıgın geceler masajla yüzüne sürmeni tavsiye ediyorum geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş