Yüzümde büyük büyük sivilceler çıkıyor

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Dou06Tr tarafından 26 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dou06Tr

Dou06Tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yüzümde büyük büyük ve 4-5 ayda geçmeyen sivilceler çıkıyor ve bu konudan rahatsızım...Doktorlar bazı ilaçlar verdi ama hiç biri bir işe yaramıyor...Daha önceden bu sorunu yaşayanlar varsa yardım ederlerse sevinierim...Burnumda çıkmaları hem lekeye hemde kötü görünüme neden oluyo ve buda hoşuma gitmiyo..kimin giderki :)

2. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    karaciğerine baktırdın mı bi dahiliye uzmanına danıs bence ilaç durumunu anlat işe yaramadığını yani bitkisel çözümler dene en son artık :D

3. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    bende protein alımım yüksek oldugu zamanlarda cıkıyor.. buz tutmanı tavsiye edeceğim.. bende yararı oldu.. bir hafta boyunca her gün bir adet buzu sivilce cıkan yerlere sürerek dene.. günde 2-3 defa yapma baş ağrısı yapar :)

4. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
  5. Dou06Tr

Dou06Tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Heldic

Dostum denicem.. :)

bycanertk

Dostum ankarada pek bildiğim hastane yok... Cildiyesi iyi olan duh

6. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    cildiyeye gitmene gerek yok sivilce cildden degil karacigerden kaynaklanıyor omega 3 dengesi ve unlu sekerli gıdaları kesersen birseyin kalmaz

ben tecrube ettim kurtuldum

7. muho444

muho444 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    evt bencede bi tahlil yaptır karaciğerden olmasın bende de aynı sorun vardı tahlil yaptırdım karaciğerden felan deil çok şükür ama genelde ordan kaynaklanıyo

8. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Foruma yeni üye olan bir insan olarak bu konuda bende sorun yaşamıştım

doktora gittim kan ve idrar verdik haliyle karacigerim turp gibi çıktı bende dahiliyeden direk dermotolojiye gittim

Ardından birde ona göründüm ve yemegimi sordu anlattım ve sorunun yedigim yemeklerden kaynaklandıgınız birazda hijdenden oldugunu söyledi...

artık yediklerime dikkat ediyorum 18 yaşındayım yüzümde birşey yok artık dediklerinden sonra ki 2 ay oldu

0 yağlı yemekler yiyorum
    0 Şekerli yiyecekler yiyorum

Yemeye içmeye dikkat etmek gerekiyor ayrıca yüzünde izler kalmamasını istiyorsan ve birazda azalmasını istiyorsan eczanelerde bulunan bepanthen adında bir krem var iyileşmeyi büyük ölçüde hızlandırıyor...Ankaradaymışsın bende ankaradayım SSK nın cildiyesi güzel baya hem banada yakın ayrıca cildiyesi iyi olan birde GATA var digerlerine gitmedim bile :)

Yemene içmene dikkat etmelisin büyük ölçüde bunlar etkiliyor zaten :)

Sayfayı Paylaş