Yüksek Tekme Atmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve noLose tarafından 22 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. noLose

noLose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yüksek tekme atmak için ne yapcağımı bilmiyroum. Esnetme hareketleri lazım galıba. bi iki hareket gösterin yok spor gdn fln demeyın strecinhg le yapacağım süre öneml ideğil high kick için ne yapmam lazım onu dyeın.

2. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Yuksek tekme atman icin tekme atman gerek kum torbasina felan sadece esnetmeyle iyi tekme atan adam gormedim daha kum torbasi olmadi bosa salla...

3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    https://www.youtube.com/watch?v=_symMB1fLfY bunlar esnemene yardımcı olur ve havaya tekme denemeleride yaparsan faydalı olur birde denge egzersizleri yapman lazım.anladığım kadarıyla mücadele sporlarıyla uğraşmıyorsun dışarda birine tekme atmak istiyorsun.bunlarla atabilirsin ama bence atma çok tehlikeli olabilir :)

4. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  5. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadsşım kendin çalışarak nereye gelebilirsin ki sokak kavgalarını görüyorum adam tekme atıyo ama boşa atıyo yani sen evde tekme çalışsan bile düzgün vurmayı bilmedikçe hiçbir işe yaramaz ha bide hick kıck atmak istiyosun yüksek tekme atmak zordur ve tehlikelidir dikkat et
    bu iş sporda olur evde olmaazzz.bende mücadele sporları yapıyorum tecrübemle söylüyorum.

Sayfayı Paylaş