Yüksek kalorili shake tavsiyeleri

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve dht2 tarafından 10 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dht2

dht2 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bazen sabah kahvaltısını yapmak çok zor olabliyor. Eğer benim gibi sabahları iştahsız biriysen ve özelliklede sabah sabah yulaf yeme işkence haline gelebiliyor bazen canımız istemeyebiliyor. Bu yüzden blenderda sabah içebeleceğimiz yüksek kalorili shake tavsiyeleriniz varmı. Bazı insanların metobolizması çok hızlı olduğu için hacim kazanmaları zor olabiliyor o yüzden bulk dönemlerinde kaloriyi daha fazla almak zorunda olabliyorsun. ben kendimce bir shake yapıyorum ama benimkisi oldukça basit ben sizden birazdaha renkli ekstra tatlarla farklı şeyler katabilileceğimiz shake tarifleri varmı. en az 1000 kcall olsun 1500 falan olursa oda iyi olur. :)

Benim yaptığım shake 500 ml süt + 200 gr yulaf + 1 orta boy muz + 1 tatlı kaşığı kahve

bu 1250 kcall civarı bişey içilebiliyor fena değil ben rahatlıkla içebiliyorum ama sizdende değişik buna renk katabilecek tarifler varmı.

stefan35 bunu beğendi.
  2. kaci

kaci Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trakya
    Ben 100 gram yulaf ile yapıyorum 500 ml sütü içemiyorum ama süt ve kahve koymuyorum deneyeyim seninkini :) Kahve yerine 2si bi arada koysak olur sanırım :)

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    süt + yulaf + muz + bal + protein tozu

süt + yulaf + birkaç parça bitter çikolata + protein tozu

taze haşlanmış pirinç + peynir + varsa sade protein tozu. (protein tozu yerine pişmiş yumurta beyazı da içine atılabilir ronnie coleman ın tarifi bu)

muz + birkaç parça bitter çikolata + süt + protein tozu

Bulunursa tatlı olanlara vişne, çilek veya kiraz eklenebilir.....

aslında protein tozu yerine yumurta beyazı çok güzel olur ama çiğ çiğ bağırsakta sıkıntı yaratır.

evet açım.... ah ulan.... neyse az kaldı definisyondan bi çıkayım... :(

4. tugay4896

tugay4896 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    s.a kardeşim sana birşey sormak istiyorum bu yulaf normal yulafmı yoksa yulaf ezmesimi ?

5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Mahmutkrdnz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş