Yüklediğim bir video neden bu kadar olay oldu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kayra Bey tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aşırı eleştirilerin geleceğini tahmin edememek, benim akılsızlığımdı... Milletin zoruna gitmiş olmalı ki, her yerde küfürler, sert eleştiriler havada uçuşuyor...

Açıkçası bu durumdan çok sıkıldım... Bir dalga kaynağı olmayı ben hak etmedim... Hiçbirinizle de uğraşmak zorunda değilim... Tek temennim bu olayın kısa sürede unutulması...

Tabii biraz hak vermiyor da değilim, tepki çekecek bir video idi...

Yine de yok şunu yapamazsın, yok bunu yapamazsın diyenlere inat araba kaldırdığımın kanıtını içeren bir video yükleyeceğim... Umarım o zaman biraz olsun susarsınız...

Sağlıcakla kalın...thums:

Not: Hiç dayak yememiş diyenler de havada uçuşuyor... Yumruğumun gücünü bilmem için dayak yememe gerek yok, ki hiç kavga etmemiş birisi de değilim...

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Alınganlık Yapacağın Bir şey Yok YAPABİLİRİM İddasındasındasın Herkesin Sana İnanmasını mı Bekliyordun? Susturmak İstiyorsan Dediklerini Yapmalısın Yada Evet Salladım Deyip Konuyu Kapatmalısın.

Danny Boy ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  3. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Sizleri güldürmek için çektim bu videoyu demen daha doğru olup seni bu durumdan kurtarabilirdi diye düşünüyorum.

Efrahim, Pulbiber072 ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    kimse senle dalga geçmedi sadece komik bir video okadar

araba kaldırman da aslında kimseyi ilgilendirmiyor burası bir spor forumu her türlü adam çıkabilir istersen uçak cekerken video koy sadece tebrikler denir ve konu kapanır

bizim kızdığımız ve tepki çeken nokta kola muhabbeti öküz devirme ve yumruğumla adam öldürme

hayal dünyasında yaşama gerçekten

güç sporcusu olan çok kişi gördüm ben de güçlü olmama rahmen asla bir güç sporcusu olmayı düşünmedim çünkü uygun değilim sende değilsin hatta şöle sölim senın sıradan bir güç sporcusu olma ihtimalin bile yok agırlık kaldırabiliyor olmak farklıdır o sporu yapmak farklı ikisi arasında ayrım vardır

KONT DRAKULA, zrb20, hasanateş ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Abarttığım noktalar olduğunun farkındayım, zaten bu yüzden milletin zoruna gitti...

Öküz devirme muhabbeti de abartıydı, onu ciddiye almamak gerek zaten...

Neyse, olan oldu artık... Gerçek hayatımı etkilemediği sürece bir sorun yok...

@Bunny Boy, tamam haydi genetiğimin uygun olmadığını kabul ettim diyelim... Bir Power Lifter olamayacağım ama yine de herkese inat hedeflediğim rakamlara ulaşacağım...

Bir nebze olsun kişileri susturmak için araba kaldırma videosu çekeceğim bu arada, hem bu sefer eğlenceli bir video olacak...

6. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Bence dalga geçilen taraf senin kilolu olman değil, hatta söylediğin şeyler de değil, onları nasıl söylediğin, 100 kiloluk bir kas makinası olsan bile bu söylediğin şeylerle dalga geçerlerdi. Ben Muhammed Ali'yi biliyorduk tek yumrukla adam öldüren, sen ayı boğan, öküz devirenim diyerekten bu dalga geçilmeye kendin yol açtın.

Kayra Bey bunu beğendi.
  7. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Arkadaşın Nick i Bunny Boy Değil Danny Boy.Bu Sefer Eğlenceli Bi Video Olacak Demişsin Ama İlk Videonda Çok Eğlenceliydi :) Hala Etkisindeyim

8. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    sana tavsiye o videoyu kaldırabiliyosan hemen kaldır harbi diyorum sözlüge düşecen yoksa

9. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Haklısınız, ben hak ettim bu tepkiyi ama keşke küfür edilmese... Çok uğraştım videoları kaldırmak için ama imkan olmadı...

Bu arada, araba kaldırma video'sunda amacım sadece eğlence olacak ve kesinlikle abartılı laflar etmeyeceğim... :)

Teşekkürler...

10. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    kimse sana küfür etmedi.madem tepki çekecek bir video olduğunu biliyordun niye koydun videoyu ondan sonrada millet tepki gösterince ben bunu hak edecek ne yaptım gibi laflar diyorsun

11. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Bence böyle video yükleyen yüzlerce insan var adam çıkar istese bi üflerim fili uçururum der.Tabi sizin neden zorunuza gitti böyle bir video anlamadım şimdi internetten buna benzer bir video bulsam aynı tepkiyi alırmı acaba bu forumdakilerden.Bence arkadasa sinir olduğunuz yada gıcık kaptığınız icin böyle seyler söylüyorsunuz bence gereksiz o diğer baslıkta o kadar dalga gectinizde elinize bisey gectimi ? yok.

12. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Halla halla ne gıcık olması niye gıcık olsunklar Kayra beye bence çok sempatik bir

insan gıcık olunacak bir tip değil :D

ama bencede daha fazla dalga geçmeyelim artık Kayra beyde pişmanmış bakın :)

13. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yav 40 senedir anlatamadım, video'mu benden izinsiz yayınladılar... :)

Teşekkürler arkadaşlar, düzgün yorumlar için teşekkürler...

Küfür burada değil, başka yerlerde ediliyor bu arada...

14. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Kayra yanlış anlama ama hala (40 senedir derken bile) abartmaya devam ediyorsun,belki istemeden ama bu konunun uzamasına yol açmaya çalışıyorsun, şuan hakkında konuşulanlara hassasiyetle yaklaşıp durumu tersine çevirmeye çalışmıyorsun.Konunun uzaması da kapanması da senin elinde. Bluediver arkadaşımız sana durumu çok güzel anlatıp yorumunu yazmış.
    Yanlış anlama dediğim kısım ise;bilerek mi yapıyorsun diye de düşünmüyor değilim bazen.

15. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok, bilerek yapmıyorum, konu kapansın.

16. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Spor yapmaya ve diyete biran önce başla o zaman ki forumda takip etmen gereken çok daha önemli konular olsun thums: Tüm yaşamın ve spor hayatında sağlık ve başarılar dilerim.

Efrahim bunu beğendi.
  17. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    senden habersiz videonu yayınlayamazlar.Eğer gerçekten böylebu kişileri dava etmelisin baksana ne kadar yorum geldi bunun yüzünden.

18. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Kardeş ya bizim kapının önüne bi kamyon park yapmış gel şu kamyonu kaldır bende bi taraftan videonu çekerim valla :D

HorizonN ve Danny Boy bunu beğendi.
  19. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Tekme atan arkadaşım senin tekmeni kim yiyicek merak ettim.O kadar kilo ile yağ oranını fazla olması sebebiylede hız konusunda fazla geri kalıcaksın yani kondisyon olarak iyi olduğunu düşünmüyorum.Yani Tekvandoda ne gördün bilmiyorum ama güç herşey değildir.Bunu unutmazsan sevinirm.

20. Kayra Bey

Kayra Bey Yeni Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Spora ve diyete başlayacağım...

Peki kilo verirsem daha aktif bir şekilde tekme ve yumruk savurabilir miyim dersiniz?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş