Yöneticiler çok ilgisiz :@

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Eloktrobaz tarafından 15 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tür soru soran adamların genel meselesi şu. Gir bir siteye, "belki yaparız abi ya" modunda salla bir kaç soru, bir daha girer misin sorunun cevabına bakar mısın o bile önemli değil. Sanıyorlar ki biz bir anda gaza gelip, genç ve pırıl pırıl arkadaşımızı süper bir badici yapmak için kendimizi paralayacağız. ençliğin fazlaca yüceltildiği bir ülkedeyiz, bu da çoluğu çocuğu fazla beleşçi yaptı. Sordukları sorular o kadar genel, vücut geliştirme için o kadar temel sorular ki, daha önce sorulmadığını, bu spor üzerine yoğunlaşmış bir sitede tartışılmadığını düşünmek için gerizekalı olmak gerek. Basbayağı spora ilgileri yok, gerçekten istemiyorlar, sadece fazlasıyla şımartılmışlar. E onlara kişilik kazandırmak da bizim işimiz değil. Ciddiye alınmamaları doğal bu durumda.

[Zafer] bunu beğendi.
  2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu da bana gonderdigi ozel mesaj;

[Zafer] bunu beğendi.
  3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Saydam, siteye verdiği aidati iade et lütfen, arkadaş "kendime özel bişeyler istiyorum" diyor!!!
    Forumumuza üyelik 6 aylık 75, bir senelik 120 Avro, bu arkadaşın 1 senelik üyeliği varmış, iade et lütfen, hizmetlerimizden memnun kalmamış, TATMİN EDEMEMİŞİZ Paşa Hazretlerini...

[Zafer] ve saydam bunu beğendi.
  4. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    sanirim gencerin ustune gitmeye gerek yok fazla yeni nesil boyledir aceleci ve sabirsiz ama kotu bir niyetleri yoktur saygilarimla...

5. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bizde genciz ama bu öğrenmemize ve cahil kalmamıza engel değil. burda öğrenmek isteyenlere gerekli müsamma gösteriliyor benim gördüğüm kadarıyla.fakat doğrudur seninde dediğin gibi insanlar sabırsız olabilir ancak onların bu sabırsızlıklarını baskalarına karsı saygısızlık olarak dile getirmelerini doğru bulmuyorum.

Despo ve WolfSoN bunu beğendi.
  6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Öncelikle bu anlamsız başlığa anlam katan değerli üyelerimize sonrada bu moralim bozuk günlerde böyle bir başlık açıptan beni güldürene teşşekür ediyorum

Bizim forumun formatı ile alakalı olsa gerek kişilerin hep acelesi olduğunu görüyorum ben bu formattaki kişileri 3 guruba ayırdım hazırcılar nazırcılar ve yazarcılar hazırcılar bir an önce dikkati üstüme çekeyim ve bilgiyi alayım derken nazırcılar bazen çelişkiye düşsede cevap veriyor tabi birde yazarcılarımız varki gece gündüz monitöre bakmadan yazıyor hepsine ayrı ayrı teşşekür ediyorum

Bu tiplameleri bende salonumda görüyorum ''hocam kolum en çabuk nası şişer'' kurban bayramında öğrenirsin yavrum

bu başlıktan birileri anlayorumki meyve veren ağaçla antreman yapmaya kalkıyor..

Son düzenleme: 28 Eylül 2007
    diez ve saydam bunu beğendi.
  7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum önceden bu konu açıldımı ama foruma herkesin rahatça görebileceği bir search(ara) butonu felan mı yapılsa ancak youtube daki gibi?

8. Serious_Sam

Serious_Sam Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    topik açan arkadaşıın fikirlerine katılmıyorum ancak bu sitenin arama motorunun çok zayıf olduğunu düşünüyorum. her şey olabilir ama hedef kelimeleri girmek lazım illaha. ayrıca mestanoyada katılıyorum.

saydam ve Mestano bunu beğendi.
  9. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar burası yuva veya okul değil , yönetim kimseyi disiplin altına almak zorundada değil kurallar açık ve kesin uyulacak , seçme şansım var hürüm diyosanız çıkış düğmesi üst menüde güle güle

düğmeye basıldıktan sonra size ajda pekkandan kimler geldi kimler geçti şarkısını armağan ederiz ....

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Arama konusunda, Search´te bulamadiginiz aramalari Etiketlerde arayin arkadaslar, bence daha basarili oluyor.
    Bunun yaninda googlede bir cok sayfamiz indeksli, ana sayfamizdaki google aramasindada cok güzel sonuclar cikiyor.

Bu sorunun oldugunun farkindayim, vbulletinin standard arama ayarlarinda su an. Tekrar bir göz attiracagim.

Mestano, Karasan, diez ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. crespo143

crespo143 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde başıma geldi mesajımın kilitlenmesi,yada silinmesi açıkcası o zamanlar bende kızıyordum şimdi görüyorumki hep aceleci olmaktanmış.

Şimdi emin adımlarla ilerliyorum ilerleme kaydederken bir yandanda benden daha eski olan üyelerin yazdıklarını okuyorum ve geleceğim için yeni bir çereçeve çiziyorum.

Teşekkürler forumu forum yapan herkese

FleXoR, Despo, diez ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş