Yöneticiler çok ilgisiz :@

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Eloktrobaz tarafından 15 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Eloktrobaz

Eloktrobaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşım ne yazsan iptal ediyorsun hemen konumu siliyosunuz ne biçim sitebu ya bilgi için soruyouz ne cwp var ne bişey cwp vermicekseniz siteyi neden kurdunuz allah allah sizden yardım istiyoruz sitede var var ama çok az açıklamışınız bende daha çok bilgi istiyorum madem bilmiyosanız bilmiyoz deyin neden siliyorsunuz hemen isterseniz şimdi beni banlayın

2. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    burası bir paylaşım forumu. bildiğin bir bilgi varsa paylaşırsın, yoksa susarsın. sırf cevap olsun diye saçma sapan şeyler yazılması hoşuna gitmezdi herhalde.

sırf soru olsun diye sorulan saçma soruların hiç kimsenin hoşuna gitmeyeceği gibi. sorduğun sorunun cevabını forumda arama bölümünden aratmadıysan kaldırılıyor olabilir soruların.

hemen gaza gelmemek lazım ;)

3. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    belki sorduğun sorunun bir benzeri daha önce de sorulup cevaplandırılmıştır.

4. Eloktrobaz

Eloktrobaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın arkadaşım bilmediğin bir konusa susarsın ama konuyu silmessin beklki senin bilmediğini başkası biliyodur ve o cwp yazar eğer konuyu silersen nasıl cwp yazmalarını bekliyorsun

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Daha önce acikladim zaten, neden bu basligi tekrardan aciyorsun ?

Bu forumda daha önce acilmis basliklara 2. kez yer yok. Özelliklede "kilo alamiyorum" gibi basliklara. Senin gibi foruma ilk kez girip kilo alamiyorum deyipte basliklari cöp kutusuna atilan kac kisi var bu forumda.

Sen forum kurallarini okusaydin hem ilk basligi acmazdin hemde bu ikinci basligi acip bizim zamanimizi bos yere harcamazdin.

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

ilk forum deneyimin galiba... desponun da dediği gibi daha önce açılan bir başlık varsa ikincisi çöpe atılır, arama yapmadan başlık açtıkça da bu böyle olacaktır...

7. brujah

brujah Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar çok konu açılmış ki ben soracak soru bulamıyorum forumda.Merak ettiğiniz konu 4-5 sayfa olabilir ama tembellik etmeden bunu okumalısınız.Her gelen aynı soruyu sorsa bu forum çöplük olur.

8. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    bu yönetim belikide en çok çalışan forum yönetimidir yiğidi öldür hakkını ver...

9. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    2004 ten beri üyeyim cevap alamadığım soru yok.

çoğu soruyu sormaya gerek bile duymadan arama butonunu kullanarak buluyorum zaten .

10. BaRaCuDa

BaRaCuDa Guest

türkiyede başka forum tanımam üzerine .. ;) ..araştır bulursun burada herkez tahmin ettiğinden çok daha bilgili ben bu gune kadar konu açıpta silindiğine hiç karşılaşmadım..

11. BaBe ShaQ

BaBe ShaQ Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Manisa-Merkez
    Off topic..Boş topic..Lüzumsuz topic..
    Herkes bu kadar lüx e kaçıpta ,böyle topicler açarsa ooooohhhhhooo.. :x
    Bu da silinmeli.. :x
    Base'i şişirio :x

12. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    öncelikle sakin ol :) ve de aramıza hoşgeldin. açmış olduğun tüm başlıklardaki msjlarını okudum :roll: . şöyle tarafsız bir gözle bakıldığında inan site yönetimi haklı. spora başlayalı 20 gün oldu demişsin. ama forumda yeni başlayanlarla ilgili o kadar çok şey varki? nasıl ve neye kafan karıştı anlamadım. kapsamlı bir araştırma yapsaydın sorularının tüm cvplarını bulabilirdin ;) .
    şimdi forumda güzelce araştırma yapmaya başla bakalım. bak inan bana ve yönetime hak vereceksin. Kolay gelsin....

13. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    kesinlikle tüm vücut geliştirme siteleri içinde en düzenlisi bodyforum.

diğer sitelerde aradığını bulamıyosun ve bir başlık altında binlerce geyik cevaplar...yönetimdeki arkadaşları tebrik ediyorum.
    bende ne zamandır üyeyim hala soracak bişey bulamadım. çok mu bilgiliyim sanki? yooo... burada aradıklarımın fazlası var çünkü. ve yeni üye olanlar emin olun daha önce sorulan soruları cevaplamaya bıktık. bi zahmet arama yapın.

14. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Arama butonunu kullanmayı bilmek lazım .. Önce arama yapıp eger aradıgımıza ulaşamazssak yeni konu acarız .. Sahsen ben bir kac sorumu arama butonu sayseinde birinin acmıs oldugu konuya ilaveten ordan sormustum ..

15. angie

angie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu açan arkadaşa katılıorm.forumdakı bılgıler guzel ama bı soru sorunca cvp vermesı de bılıncek.burda bna verılen tek cevap mesjlrımn silinmesi oldu.saçmalık dıorm baska bsı demıorm.bdha da gırmeyı dusunmuorm.admın seçerken dha dıkkatlı olunsun en azından bilgili insanlar seçilmeli ki sorulan soruları silmek yerıne cevap verebılmeli..ii forumlar

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yapma ya? Sen soruyorsun diye sana illede cevap verecez öylemi?
    Aklini kullansan biraz, mesajlarinin neden kilitlendigini düsünürdün. Hemen "mesajlarimi siliyorsunuz" diye "aglamaya" baslayacagina.
    Burasi cocuk yuvasi degil, kurallar var. Kurallara uyup baslik ac, herkez elinden geleni yapar.
    Admin secilmez, admin sitenin Kurucusu/Kurucularidir. Istersen 1 günlük forum üyeliginle secme yetkisini sana verelim ha ne dersin?

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/forumda_yeniyim-t10340.html

Sanada iyi aksamlar a32

diez bunu beğendi.
  17. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    sitenin yöneticileri şu durumda haklı gözüküyo çünkü herkesin açtığı başılk yerinde kalsa burası çöplüğe döner.ancak yönetici olmak eleştirilerede açık olmak biraz geniş olmak demektir.(sanal alemdede olsa)

yöneticiliği senden mi öğreneceğiz diyebilecek arkadaşlarda illaki vardır ama yönetici olmak bunu dememeyide gerektirir...

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu başlık çok yetersiz olmuş, sırf yöneticiler değil, 1800 mesaj yazmış olan benim gibi üyelerde çok ilgisiz.
    Size bir alıntı
    "
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/o...me-t10654.html benim burdaki soruma cevap verirsen sevinirim çok önemli cevaba göre çalışmaya başlıcamda"

Bu soruyu soran 16 yaşında bir arkadaş, soru şeklindeki muabbet ve insani yakınlıktan uzaklığa ayrıca dikkatinizi çekerim.
    Daha önce en az 15 kere üzerine yazıp çizdiğim bir konudur omuzları geliştirmek, daha geniş göstermek.
    Adam, pardon, genç arkadaş, bana, dünyadaki en önemli şey buymuş gibi, selamsız sabahsız, "çok önemli, sorumu yanıtlarsan sevinirim" diyor.
    Merhaba yok, nasılsın yok ve en önemlisi, neresi çok önemli arkadaşım?
    Senin omuzlarının benim için çok önem arz ettiği nereden çıktı?
    Devir gerçekten değişiyor, insanlar bilgi tembeli olmuşlar.
    Aramak, araştırmak zor geliyor ve birde kendini gereksiz bir önemli görme hastalığı belirmiş besbelli, "benim sorunum çok önemli, acil çözülmeli"
    Çözülmeyince meme bekleyen bebek gibi ağlamaları da cabası...

[Zafer], diez ve saydam bunu beğendi.
  19. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Millet galiba burayı devlete bağlı bir hizmet kurumu gibi görüyor yada sanki aidat ödüyorlarmışta yardım etmek zorunda herkes.İsteyen bildiğini paylaşır isteyen bildiği halde susar buna kim karışır yada bundan kim şikayet edebilir?Benim sinir krizi geçirdiğim bazı konularda olayı o kadar sakin ve açıklayıcı anlatan arkadaşlar varki saygı duymak lazım.

[Zafer], diez ve saydam bunu beğendi.
  20. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    ya şimdide moda bu sanırım. yeni gelenler daha 20. mesajlarına ulasmadan yok bu böyle olmaz yok bunun burda ne işi var şöyle olması lazımdı vs.vs.vs.vs.
    özellikle birden türeyen 3-5 kişi benim dikkatimi çekn kişi var.forumla uzaktan yakından alakaları yok resmen olay çıkarmaya çalışıyolar hele bitanesi hiç alakasız bri baslıkta protein pazarlıyor.

[Zafer] ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş