YÜRÜYÜŞ HAKKINDA..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karnaval01 tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. karnaval01

karnaval01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar,konunun yeri burası mı bilmiyorum, fakat konuya geçeyim 3-2 ay gibi sürede 'hoşlandığım kız' için 24 kilo verdim ama asla kendimi mahvetmedim yedim ama yürüyüşümü eksik etmedim her akşam 1.5 saat 9:30 tempo ile 10km yürüyorum, programa göre 1.000 kalori diğer ayak programına göre 370 civarı yazıyor gerçek olan hangisi? ama kendimden hiç memnun değilim aynaya geçince hiç bişey değişmemiş sanıyorum biraz değişiklikler oldu ama hala şınav bile çekemiyorum göbeğim şınav pozisyonundayken çok komik oluyor anlamışsınızdır belki, bi de göğüs kısmım hep aynı biraz küçüldü o kadar jinekomasti mi acaba? ve hala vücudum kısacası sanki sadece kilom değişmiş vücudum aynı gibi bunları cevaplarsanız sevinirim

Diğer olarakta her gün yürüyüş yapıyorum ama vücudumda değişiklik göremeyince sıkılmaya başladım fakat haftada sadece 3 gün gitmiyorum diğer günler devam ediyorum ama kilom yine sabit 79-81 arasında düşmüyor sizce dinlenmek konusunda hata mı yapıyorum? en çok merak ettiğim bu çünkü içim içimi yiyor evde oturacagıma yürüseydim diye umarım cevaplarsınız konu yeri değilse özürlerimi iletiyorum

2. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Kardiyo yaparak sinav cekmek mi istiyosun? Anlamadim
    Ayrica yurusleri yavas yavas tempolu kosulara cevirebilirsin
    Agirlik antrenmanlarina da baslamalisin
    Yuruyusle 1000 kalori yakilcagini zannetmiyorum ama o senin kilona ve yasina gore degisir
    Benden bu kadar ;)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

karnaval01 bunu beğendi.
  3. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Kardeş herşeyi olumsuz düşünmeyi bırak. o göbek o göğüs yürüyerek düzelmez bırak kaç kalori yaktını inanma saçma sapan siteşere vücut senin vücudun nekadar kcal yakcağı ona kalmış
    siteye . Şimdi benim sana tavsiyem sabah aç karnına koşu yapman mekik vb hareketleri daha sonra uygularsın önce o yağ oranını düşür beslenme ve kardiyoyla

karnaval01 bunu beğendi.
  4. karnaval01

karnaval01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Değerli yorumun için teşekkür ederim hocam:) Ben hiç çekemiyorum desem daha doğru olur normal de bile çekemiyorum 4 taneden sonra mutlak daralıyorum yetişemiyorum..

Buchdich bunu beğendi.
  5. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam 4 le başlarsın gün geçtikçe daha da artirirsin önemli olan azim ve sabır

Ankesörlü cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi...

karnaval01 bunu beğendi.
  6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    -2-3 ayda verdigin kilo cok fazla,muhtemelen beslenmende yetersiz oldugu icin kas kütlesinden yedin yani zayifladin kilo kaybettin fakat yaglar oldugu gibi duruyor.buda aynada kendini begenmeme nedenin oluyor.
    -1,5 saat lik o hizdaki yürüyüs ile 1000 kalori yaktigin dogrudur,fakat 1,5 saatlik bir kardio cok fazladir.
    -Yapman gereken,boy ve kilona göre bprotein agirlikli bir beslenme plani cikarman,kh lardan kisicaksin.
    -yapmis oldugun kardioyu 35-45 dakikaya indirip yanina 30-45 dakikalik agirlik antreemani ekliceksin,bu hem kas kaybini önlicek hemde istedigin sinavlari cekmene yardim edicek.kardio ve agirlik antremanini ayri ayri günlerdede yapabilirsin.
    -böyle bir sistemi disiplinli bir sekilde uygularsan 2-3 ayda vücudunda göremedigin degisikligi 2 hafta icersinde farkedicksin.
    Kolay Gelsin,

karnaval01 bunu beğendi.
  7. karnaval01

karnaval01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam bu dediğiniz de aklıma gelmişti açıkçası, öncelikle okuyup cevap yazdığınız için çok teşekkür ediyorum..

Bana bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? bir siteden ve ya program çıkartmam için ne önerirsiniz?
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mayıs 2014 ---
    Hocam teşekkür ediyorum cevabınız için:)

Beni daraltan sıkan şu, malum ramazanda yaklaşıyor bu benim duracağım anlamına gelmez tabii ama haftada kaç gün yürüyüş yapmam yeterlidir sizce? çünkü her gün yürümekten sıkıldım bir farklılık görmeyince, peki sizce kaç gün haftada? tekrar teşekkür ederim:)

8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Tabiiki sana verecegim internet sayfasinda aradigin bütün cevaplari fazlasiyla bulucaksin sadece biraz arastirman sitede gezerek okuman bütün sorularina cevap bulmana yardim edicektir hersey mevcut.

BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    :)

karnaval01 bunu beğendi.
  9. karnaval01

karnaval01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam allah razı olsun, hemen bakıyorum.. Çok teşekkür ederim:)

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş