Xpro Nutrition - NoxPro

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 21 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    İçinde 5 gram creatine var zaten ekstradan creatine almak mantıklımı bilmiyorum.Evet 30 dakika önce alınıyor antrenmandan ve kaslardaki pompa etkisi 1 kutuyu bitirdikten sonra bariz bir hale geldi.1 ay önce sıcakken 32 olan kolum şuan sıcak 34 ü görmüş durumd****eşke portakaldan farklı bir aroma koysalardı diye söylemeden edemem ama.Optimum gold wheyle karıştırmama rağmen yinede içimi zor malesef

2. abdurrahman27GS

abdurrahman27GS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü tavsıye üzerine aldım gerçekten faydasını çok gördüm yani ortalam 65-70 kg falan kaldırırken benc pressde şuan 80-85 kıloyu kaldırıyorum ama tek sıkıntısı tadı bıraz güzel olsaydı on numara bir ürün olurdu

3. Morfein

Morfein Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar tam bir açıklama hiç bulamadım antremandan 30 dk önce mi kullanıyorsunuz ? yani en uygun kullanım nasıldır sizce ?

4. atayerel

atayerel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    antremandan 30-40 dk. önce almak uygun olur

5. erenkoc

erenkoc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    beyler Muscletech NitroTech + NoxPro 300 g. + Universal GH Max'i beraber kullanabilir miyim?şu an sadece Whey kullanıyorum.eğer bu yazdığım uygunsa diğer ikisini alıp eklemek istiyorum programıma

6. atayerel

atayerel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kulllanılabilir. Biribirinden farklı ürünler. nox pro antr. 30dk kadar once. nitrotech ant.once, sonra ya da ara ogun olarak istedigin zaman. gh max kullanımı da yazdıgına gore ant.oncesi 4 tane ac karnına diyor. buna gore ant. once alacagın seylerin zamanlamasını ayarlamak lazım. 2 gh max da yatmadan once

7. alismnci

alismnci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar bu ürünle birlikte scivation xtend bcaa kullanmayi dusunuyorum, bcaa yi antreman esnasinda almam dogru olur mu sizce?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş