Xpro Nutrition L-Carnitine Drink

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Fit tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

39,4%
  2. Orta karar

42,4%
  3. Başarısız

18,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünün olumlu etkisini görürmüyüm acaba kullanalar var mı aramızda?İki şişe aldım denemek için tadınıda pek beyenmedim açıkçası.Ama yararını görüceksem içerim.Yoksa hiç gerek yok para tuzağı mı?

2. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    L-carnitine ve cafein karışımı hazır bir ürün. Hardline firmasıda (forumda ki reklamda gördüğünüz ürün) benzer bir ürünü bir kaç hafta önce piyasaya sürdü, daha hesaplı ve carnitine değerleri daha yüksek cafein içermiyor taurin içeriyor. bu başlıkta carnifit hakkında henüz yorum yazılmamış yinede ürün açıklamasına bakın https://www.bodyforumtr.com/vbforum/hardline-carnifit-t25111.html

3. mourndare

mourndare Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    bu ürünü ben de merak ediyom, bu arada cafein olması içinde kötü birşey değil diye düşünmekteyim.

4. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bilgilendirmek açısından yazmıştım, tabi geç saatlerde kullanırsanız uyku sorunu olabilir.

5. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    0
    Bazı sporcular kafein tabletleri kullanırlar veya antreman oncesi kahve icerler.Bence kafein olması gayet iyi ama fiyatı biraz pahali.

6. mourndare

mourndare Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    mesajından sonra aldım denedim ve sonuç olarak hiç bi tipik l-carnite etkisi vücudumda gerçekleşmedi ama şisesi güzelmiş :) , boş şişeyi şu an kullanmaktayım.

7. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bende denedim aşırı bir terletme yapmadı ama enerji verdiğini kesin söyleyebilirim.

8. mfd

mfd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    peki ne zaman kullanmamız gerekiyor arkadaşlar.
    bana da hediye geldi üç şişe.

kardiyodan önce mi çalışmadan önce mi içilmeli, bir defada bütün şişe mi bitirilmeli?
    karın bölgesi yağlarını eritmede yardımcı olur mu?

9. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kardiodan 30 dakika önce hepsini içiyordum.Genel olarak kardioyla birlikte yağ yakımına yardımcı olur.

mfd bunu beğendi.
  10. MrToxic

MrToxic Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben 2 şişe kullandım sadece .

1. şişe hafif baş dönmesi yaptı çok hafif yani.
    enerji gayet iyi.
    2. şişede ise baş dönmesi yok enerjide güzel yani.

enerji olarak güzel ama yağ yakımı için en az 1 ay kullanmak gerekir :)

11. alpburak12

alpburak12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba elimde şu an 6 şişe bulunmakta.Babam kardioya başladı baya yoğun gidiyor hafta 5 gün boyunca günde 8-8.5 kilometre yürüyor.Bu şişeleri kullanmasının bir yararı olur mu diye soracaktım ama burda cevaplayan arkadaşlar pek bir yararını görememiş gibi yağ yakımı konusunda sadece enerji verdiğini söylemişler.Babam şu an 56 yaşında ve şeker hastası(ileri derece olmasa da her gün hap kullanıyor) bu içeceğin bir yan etkisi var mıdır ? Dediğim gibi 6 şişe var nisanda son kullanma tarihleri de doluyor.
    Şimdiden teşekkürler.

12. cynone303

cynone303 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    daha önce başka bir l carnitine kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım ama günde 30-35 dk 7 km hızla koşan bi insanım ürünü 2 kere kullandım daha dinç olduğumu hissettim ter atımım da iyiydi..ancak sonuçları görmek için beklemek gerekiyor..

13. defro

defro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben 20 taneyi bitirdim gerçekten etkili memnun kaldım bi kutu daha almayı düşünüyorum

14. Unal34

Unal34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu üründen babam'da 1 koli toptan almıştı bende fitness'a gıdıyorum aynı zamanda babam spor'a hastalıgı sebebıyle ara verince ben kendim kullandım ilk gün baya enerji doluydum fakat ürünün yaptığının farkında değildim 15 dakika'da 6 km 230 kalori yaktım . 2gün kullanmadan gitdim 15 dakika'da yine 2.5km 80 -90 kalori yaktım biraz zorlandım bisikletde daha cabuk yoruldum fakat ürünü kullandıgımda dıkkat etdım acayip bir enerjı oluyor 2.80 hızla pedal cevırıyorum 40 sanıye boyunca sonra 2.20 hıza düşüyorum bırden artıyorum ve baya baya 'da terledim bence etkılı birşey öneririm .

Sayfayı Paylaş