X- Men Origins: Wolverine

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve donnie_brasco tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar serinin sıkı bir takipçisi olarak bu filmi kesinlikle izlenemenizi öneririm. Hugh Jackman gerçektende çok iyi bir performans çıkarmış. Ayrıca senaryo, kurgu her yönüyle çok başarılı bir film. Daha önce seriyi hiç izlememiş olanlar da rahatlıkla izleyebilir. Çünkü adından da anlaşılacağı gibi başlangıcı konu alan bir film.
    Biz body camiasını ilgilendiren taraf ta Hugh Jackman'ın mükemmel vücudu. Özellikle omuz ve kollar gerçekten de iyi. Yabancı bir sitede 315 lbs ile bench press 1000 lbs ile de leg press yaptığını okumuştum. Zaman bulursam makalenin de tamamını çevireceğim.

Saygılar

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    evet o adamın wallpaper ı masaüstümün arka planında var :D gerçekden çok sağlam vucudu var izlenmesi gerekir

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    film baştan sona aksiyon dolu ve gerçekten izlettiriyor.vucut olarak ise gerçekten filme oturmuş.tavsiye ederim.

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bence yonetmen filmi kotaramamis ama wolverine hatirina seyrettim. Aksiyon filmi zor bir tur. Hem heyecani yuksek tutabilen hem de konuyu iyi isleyen yonetmen sayisi da zaten bir elin parmaklarini gecmez. Bu film benim kriterlerime gore "dandik" sinifinda. Hugh Jackman ise bayagi saglam, cgi var mi bilmiyorum ama define ve hacimli bir goruntusu var.

5. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Benim anlamadığım şey, adamın bu filmdeki vücudunu beğenmeyen kızların oluşu. Evde filmi izlerken bir kız arkadaş "yuhh şuna bak iğrenç" gibisinden birşey dedi. Ben de dedim "nesi iğrenç adam geçen yılın en seksi erkeği seçildi bu vücutla falan" ama bunları benim söylemem de bir garip oluyor tabi bir erkek olarak :) Tabi ben yine de kararlıyım o vucuda yaklaşmaya.. Adamın vücudu gerçekten harika, benim de masaüstünde filmin duvar kağıdı var. Bir de şimdi aklıma geldi Ryan Reynolds'da var filmde ve onun vücudu da baya sağlam.

Onun dışında film genel olarak güzel olmuş bence. Oyuncu kadrosu da iyi. Bir Batman kadar heyecanın dibine vurulmamış filmde ama yine de seyredilmesi gereken bir aksiyon. Benim izlediğim sinema öncesi versiyonuydu ve efektler yapılmamış haliydi. Sinemada bir kez daha izleyeceğim bakalım bir farkı var mı...

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hereos,lost,prison vs vs gibi x-men in de dizisini yapsalar çok izletir diye düşünüyorum.

7. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bir internet sitesinde filmin efektsiz versiyonunu izledim.

Filmi sinemalarda izleyenler bir de efektsiz versiyonu denesin.

Çok ilginç bir deneyim olacaktır, eminim. :)

Adamlar uçarken kablolar vs... :)

Bu arada kızlar Hugh Jackman'ı iskeletinin tekrardan oluşturulduğu o havuzdan çıkarkenki most muscular pozuyla gördüyse, o tarz tepki vermeleri normal.

O poz şekil şemal kaydırıp, ne var ne yok ortaya seren bi poz zaten.:)

Onlar Greg Plitt'i bile o pozla görseler " ay bu ne derler".

8. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bu filmde Gambit de varmış galiba.Doğru mudur?En fazla hayranı olan karakterlerden birinin ilk 3 filmde adının bile geçmemesi garip gelmişti bana.

Kesinlikle katılıyorum.Çizgi dizisini bile izlerdim yıllar önce.

9. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Flextor Prison Break'in filmi tadında normalde 23-24 üncü bölümleri olan film gibi bişi çıktı Last Break diye geçiyo görmüş olabilirsin belki yinede ben belirteyim şu an çevirisinin bitmesini bekliyorum izlemek için.Hikayenin bittiği yerden o 4 yıl sonra ileri sarımından önceki kısmı içeriyor .(flexor tarafından kelime silindi)vardı michael ı öldürdüler demedende rahat edemicem şurda oh.

Wolverinin çocukluktan beri neden genetik mutasyonlu olduğunu bilen varmı?Hem kardeşi hayvan hem kendi demekki genetik babasından kalma ama kalkıp babasını löp diye öldürebildi.Bu çelişkiyi anlamadım.

Lütfen kelimelerimizi alternatif ve göze güzel görünen kelimelerden seçelim . (FleXoR)

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2009
  10. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Evet, bu filme gambiti de senaryoya dahil etmişler. Çok fazla bir dominantlığı yok filmde fakat, sıradan bir rol aldığı da söylenemez.
    Yeni çıkacak film veya filmlerde daha fazla ön planda olacağı izlenimi uyandırdı bende.

Babalarının onlar gibi olmaması normal bence; çünkü filmde mutantları avlayan albayın oğlu da bir mutant ama kendisi normaldi diğer serilerde ve bu seride.
    Mutantların bu özellikleri belki de çekinik gen gibi bir olaydan bazılarında çıkarken bazı aile fertlerinde çıkmıyor olabilir. Belki de sonraki filmlerin birinde wolverinin annesi tekrar karşımıza çıkabilir:)

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

'' michael ı öldürdüler''

Arkadaşlar burda bişeyi açıklamak isterim bu başlık kişilerin filimi zevk ile izlemelerini sağlayan bir başlık. kişilerin filim zevkini elinden alan bir başlık olmamalı. guardbody gibi izlediğiniz filimin temel taşlarını bozmayacak ve filimin zevkini kaçırmayacak şekilde yorum yapınız .

Birisi size izleyeceğiniz filimin sonunu söyleseydi ne yapardınız ?

Sırf şu yorumun yüzünden prisonun 4. sezonuna başlamayacağım çünkü anlamı kalmadı

12. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    tüh! nerden girdim ya bu başlığa.. prıson breakın dördüncü sezonunu izlemenin benim içinde bir manası kalmadı şu saatten sonra.

fleXsor bence bu dahil bütün "spoiler" içeren mesajların silinmesi lazım biz okuduk başkaları okumasın bari.

ayrıca wolverine 'nin babasını öldürdüğünüde öğrendim.

birisi size altıncı histeki bruce lee' nin aslında baştan beri öldü olduğunu ve fight club da ki bred pitt' in aslında hiç var olmadığını söylese ne hissederdiniz.

daha yüzeysel yorumlar yaparak ta beğeninizi dile getirebilirsiniz.

13. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    :lol::lol::lol: Çok haklısın o yüzden atılan mesajlara dikkat edilmesi gerekir.

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2009
    fitnessist bunu beğendi.
  14. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    evet bruce lee baya bi baştan beri ölü :D bu arada farkında mısın bilmem ama sen de 2 tane spoiler veriyorsun :)

şaka maka ben de bu duruma bu forumda rocky başlığında düşmüştüm. spoiler vermeyin lütfen... ;)

fitnessist bunu beğendi.
  15. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    ben altıncı hissin japon versiyonunu izlemişim sanırım :lol:

spoiler vermiş sayılmam tughan, bruce lee altıncı his çekilmeden önce ölmüştü :D fight clubuda bu saate kadar izlememiş olan varsa hakediyo spoiler yemeyi :p

benim prisonum gitmiş teheyy..

TuGhAn bunu beğendi.
  16. MeTaLLiCaT

MeTaLLiCaT Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar herkezten çok çok özür dilerim bir heyecanla yazarken herkezide benim gibi bölüm bölüme takip edip bitirdi olarak varsayıp bu şekilde mesaj atmışım.Lütfen kusuruma bakmayın hiç farkında bile değildim,yaptığım hoş değil fakat isteyerek olmadı.Üzgünüm :(

17. Maesta

Maesta Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş