www.hepsibitsin.com hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Buradan alış veriş yapan arkadaşımızın başına gelenler aynen aktarıyorum bu siteden kesinlikle alış veriş yapmamanızı öneririm.

siz değerli forumdaşları vakit kaybetmeden bilgilendirmek istedim,
    başlıkta yazan siteden kesinlikle alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum, sebepleri:

1. ürünlerin kargosu rezalet bir şekilde aras kargo ile geliyor, diğer fırsat siteleri gibi orjinal kutuları vs yok, alalede bir şeye sarmalayıp gönderiyorlar, alalede derken köpük filan değil bildiğiniz alalede bir karton parçasına, kutuya dahi koymuyorlar, bir kutunun 1/4 ünü kesip ona sarmalayıp yolluyorlar, e bu da rezalet bir durum tabii ki..

2. ürünlerle birlikte fatura gelmiyor, bildiğiniz bakkaldan kesilen fiş ile geliyor, gp şarz aleti aldım 2 adet, fiş geldi minicik..

3. en son aldığım usb sarj aletlerinin kabloları bozuk çıktı, kabloları değiştirin lütfen dedim, bana kargoları öderseniz olur dediler, ben de 3 adet ürün siparişimi(evet hem de 3tane almıştım) iade etmeyi istedim, edin paranızı 10 gün sonra(takriben) iade ederiz dediler..

4. ürünler size bir şirket adına gelmiyor, şahıs adına yollanıyor, işin ucunu çok araştırmak istemedim ama kurumsal bir yapı yok, şahsın adını hatırlamıyorumn 2 ürün de bir şahıs adına geldi, diğer sitelerdeki hiç bir özellik yok..

5. destek maillerine cevap veren kişi de aynı kişi ve inanılmaz derecede terbiyesiz, sanki biz satıcıyız o müşteri gibi konuşuyor, bu tarz devam etmelerini öneririm..

6. tekrar söylüyorum bu siteden alışveriş yapmayın, tek kelime ile rezalet..

ve son olarak bunları sitelerine yazmaya kalktığım zaman da yorum hakkımın kapatıldığını gördüm,
    daha sonra başka bir üyelik aldım ve üstteki metni yazdım, hemen silindi,
    sizleri tekrar bertekrar uyarıyorum, bilmediğiniz yerlerden alışveriş yapmayın

Comiserden alıntıdır

glory, salvadore_xp, Karasan ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sitenin varlığından bile haberim yoktu ama öğrendiğimiz iyi oldu.zaten bu sıralar alınan yuksek ücretten dolayı aras kargoya gıcığım...tuz biber oldu.sağol Flexor.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    aras kargo ile işe yapmayın

bulunduğum bölgede çalışanları salona geliyor aras en pahalı taşıyan firma diyor

4. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Pahalılığı hadi bir kenara bırakalım, Müşteri memnuniyetiyle alakaları yok, adamlar paraya doymuş "böyle yaptıklarına göre" ama yinede bu şekilde davranılmaması lazım. İşte türk insanımızın genetiğinda olan (Pahalıysa İyidir) olayı bizlere burda bir ders veriyor..

Benim başımdanda bir olay geçmişti, şimdi ürün siparişi vermiştim
    A sitesinden ürün suplement siparişinde bulunmuştum, ürün bana geldi ve 70 ytl üzeri olduğu için kargo ücreti ödememem gerekiyordu.
    Ben ürünü aldım ve 1-2 gün sonra ürünü bırakan aras kargo personeli geldi ve kargo ücreti ödemesi yapılmadığını söyledi ve benden 25 ytl taleb etti bende hemen ürünleri satın aldığım sitenin sorumlusu arayıp; Bu şekilde olaylar gelişti ne yapmam gerekiyor dedim? O kişide ödeme yapmayın siz dedi,fakat personelde yanımda ödeme yapılmasını bekliyor,bende kargo görevlisine buyrun site yöneticisi ile görüşün dedim ve kendi aralarında hellettiler...

Bu arada normaldede ödeme yapmam pek mantıklı değil çünki ben ürünü daha önce teslim almışım yani ödemek zorunda değildim, fakat ben olayın aydınlanması açısından, yetkililerle görüşme ihtiyacu duydum, belkide bu şekilde davranmasam personelin cebinden çıkacaktı..

İşte görüyorsunuz, eğer bir yanlışlık yoksa buna dolandırıcılık değilde ne deniyor?Benim yerimde sizlerde olabilirsiniz, aklınızda bulunsun arkadaşlar....

Son düzenleme: 12 Şubat 2008
  5. lucianno

lucianno Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    SAyın hocam bilgilendirmeler için çok çok teşekkürler. Ayrıca internetten sadece belli sitelerden alış veriş yapmak gerekiyor. Gerisi pek güvenilmez. Birde uzun zamandır yurtiçi kargo ile çalışmaktayız. Çok da memnunuz.

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyla çok alakalı olmayacak ama geçenlerde Aras Kargo'nun sahibi vefat etti, gencecik henüz 51 yaşında, adamcağız öleceğini bile bile düzenli çalışmaya devam etmiş, hakkında çok iyi şeyler duydum, cidden üzüldüm.
    Tabii bu Aras Kargo'nun iyi olduğu anlamına gelmez, bende memnun değilim, hizmetleri tutarsız, zaman zaman süratli ve sorunsuz, bazen ise yavaş ve problemli olabiliyor.

7. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Aras akrgo, kendini piyasaya hakim hissediyor ve paraya doymuş bir tavır sergiliyor, çalışan elemanları da agresiz ve laf anlamaz türden. Zaman içinde köklü bir firma haline gelmişler; ama zamanla ne olduğunu bile anlayamadan eriyip gidecekler( temmennim de bu yönde :D)

FleXoR bunu beğendi.
  8. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Aras kargoıya vakti zamnında şube mürlüğü için başvuru yapmıştım .kabul edilmiştim ama şartları beğenmeyip işe girmemiştim genel müdürlüğüne gidip ortamı görmüştüm çok büyük görünmesine rapmen halen aile şirketi görnümüde ztn bölge müdürüde durumdan bahsettiğimöde gördüğüm onaylamıştı.buda çalışma sistemlerine yansıyrodur

9. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi bitsinde nasıl birşey ?

''Batan gemimin malları koş çabuk ol'' gibi birşey herhal..

10. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    aras kargoyla tek sorun yaşayan ben değilmişim %15 değil yüzde 90 indirim yapsa bile tercih etmeyin cep. tel. göndermek için gittim kutuyu açıp ID numarası bakıcakalrmış bunu yapan 1 kişide değil 3 tane görevli başınızın ağrımaması için başka MNG veya Yutriçi ile gönderin ..

Sayfayı Paylaş