wrath06 hydroxycut hardcore X yağ yakımı deneyimi !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve wrath06 tarafından 30 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Selamun Aleyküm arkadaşlar yarın itibariyle 120 lik hdyroxycut hardcore
    X e başlıyacağım şu an kilomu bilmiyorum yarın tartılacağım 3 aydır spora ara vermiş durumdayım ki 3 yıllık geçmişim var zamanında 44 cm soğuk kol ölçüsüne ulaşmıştık aradan sonra haliyle kas kayıbına baya uğradım ve hazır kasları yakmışken yağlarıda yakayım dedimXD daha sonra kas inşasına başlıcayacağım.

aslında fazla yağlı değilim karın bölgemde yağ var belim 93 cm ve 85 cm e inmeyi hedefliyorum kilo da tahmini 85 boy ise 180 cm..

hdroxycut hardcore x i sadece antremandan önce 1 servis kullanacağım kullanım talimatında günde 2 servis yazıyorki bu bana biraz israf-daha çok masraf tadında geldi ki antremandan sonra aldığım 1 servis boş otururken bana birşey sağlamıyacak boş yere kalbimi yoracak ve büyük ihtimal iştahsızlık hissi verecek ki buna gerek yok boğazıma hakim olabiliyorum
    günlük 1 servis kullanımda 40 gün hemen hemen gidiyor(ilk 3 gün 2 tablet)

antremanları :
    1 saat koşu-yüksek tempo yürüyüş karışık
    30 dk mide-karın antremanı
    30 dk çok tekrar hafif kilo ağırlık çalışması
    haftada 5-6 gün böyle çalışmayı planlıyorum...

yemek konusunda :
    meyve, yoğurt,yumurta(beyazı 2-3 tane),su gibi gıdalarla aşırıya kaçmadan beslenmeyi düşünüyorum...

yeterince yağ yaktıkdan sonra ki 40 gün süre belirledim kendime daha sonra ağırlık çalışmalarına başlayım ek supplement desteği alacağım(nox-whey vs )kısaca hacim almaya yönelik olacak.

sizlerle yaşadıklarımı paylaşacağım tavsiyeleriniz varsa bekliyorum

2. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah senin için de bizim için de faydalı olur. Sağlık açısından güvenip te alamadım. Onun yerine daha alt seviye olanlardan nutrition burner+karnitine aldım. Dört gözle bekliyoruz sonuçları, kolay gelsin size. :)

3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    aleykum selam kardeşim pek de fazla yağlı değilmişssin hardcore x i kullanmadan aslında söylediğin program ve diyeti uygularsan sonuca ulaşabilirsin gibime geldi. fakat hardcore x de sana bu süreyi kısaltmada yardımcı olacaktır. hadi hayırlısı yorumlarını bekliyoruz

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    eywallah
    aslında ilacı kullanmasamda istediğim hedefe ulaşabileceğimi düşünüyorum ki aç kalmadan ve fazla yememek şartıyla 3 aydır spor yapmadan baya kilo verdim karın kasları belirginleşti az çok en azından üst karın bu supplement hep kullanmak istediğim bi ürün olduğundan hazır ucuzlamışken aldım bitane bakalım 40 günde kaç kg yağ yakacağım amacım sıkılaşmak mümkünse kasları lifli olarak görebilmek :D
    dün başlıyacaktım salon kapalıydı artık yarın kayıt yaptıracam sağlık raporu filan istiyolar adam deli ediyolar :)

5. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    üzerlerinden bütün sorumluluğu atmaya çalışıyorlar akıllarınca. neyse yağ yakımının sonuçlarını bekliyorum bu başlıkta

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    bugün ilk kullamını yaptım ilacın 2 tane aldım 2 saat antreman yaptım antreman sonrası bayılacak gibi oldum ve feci mide bulantısı yaptı sanırım kilo verdirmesindeki sır mide bulandırması ve yemek yiyememeniz şu an halsizim mecbur kalmadıkça kullanılmamasını tavsiye ediyorum haftada 3 gün antreman yapacağım evdeki hesap çarşıya uymadı spor salonu 3 gün açık sadece antreman günleri 3 er tane alacam fazla yemek yiyemiyorum sanırım amacıma çabuk ulaşacağım

bide bugün yeni tartıldım 84 kiloyum belde 92 cm

7. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    Ağırlık çalışmasını neden hafif kilo ile yapıyorsun?
    çok tekrardan kasıt kaç tekrar?

8. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    çok tekrardan kasıt mesela sadece kol için
    biceps 3*25 her set ayrı hareket
    triceps 3*25 her set ayrı hareket

bütün vucut için 25 tekrardan çalışıyorum omuzda böyle göğüsde sırtta maksat yağ yakımı olsun sertlik kazanayım

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    yağ yakıcıyı sadece ant günleri 3 tane kullarak bugün 4. antremanımı yaptım başlarken 85 civarıydım şimdi 82 kgyim bel 91 cm yağ genel olarak omuz göğüs kol üst karın bölgelerinden gitti

10. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    superset çalışıyosun galiba dostum. ilerlemen baya güzel. Çalışmaya devam acı yok :) :)

11. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ilginç çok kısa bir sürede bu kadar etki beklemiyordum hemen 3 kg vermişssin. başarılar devam kardeşim

12. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    önemli olan alt karın ve basenler inş oraları eritirsin diğerleri kolay başarılar

13. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir
    selamlar bende aynı üründen aldım 10 gün sonra falan salona başlıcam benim de yağ yakmam gerek hergün salona gitmeyi düşünüyorum sizce bi sakıncası olur mu ya da yağ yakımını önler mi

14. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    hydroxycut ürünün uyguladığın zaman kadarıyla gördüğün olumlu , olumsuz gözlemlerini yazabilir misin ?

15. realscorpion

realscorpion Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    10 günde 3 kilo çok iyi ama belin 1 cm incelmiş kastanda bayağı yemişsin gibime geldi :). Ama nasıl olsa sonra hacim programı yapıcam çabuk toparlarım diyorsan sorun yok :) . Merakla bekliyoruz gelişmeleri...

16. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Varmı bi gelişme?

17. Santos

Santos Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Cambridge
    Selamlar umarım amacına ulaşırsın, bende kaslarımı koruyarak yağ yakma çabası içerisindeyim, yüksek proteinli bir diyetteyim şu an, hydroxycut hardcore x kullanıyorum bende. Fakat bir şey ekleyeceğim, ben daha önce bu ürünün 120 liğini kullanıp kutuyu bitirene kadar yaklaşık 4 kilo verip belimdende bi 10 cm kaybetmiştim, şu an 210 luk kutudan aldım tekrar kullanıyorum, ürünün bende hiçbir yan etkisi olmadı, yani düşündüğün gibi mide bulantısı filan yapmadı bende. O yüzden, ürünün mide bulantısı yaparak, iştahsızlık yüzünden kilo kaybettirdiğini düşünmen yanlış olmuş.

18. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaş uzun süredir siteye giremiyodum sorun vardı galiba şimdi girmek nasip oldu herkese selamu alekum
    dediğim gibi haftada 3 gün ant yapabiliyorum ant öncesi 4 kapsül kullanıyorum bunu 5 e çıkaracağım herhangi bir yanetki görmedim vucut hatlarım ortaya çıktı omuzlar adonis kasları filan lifli kas gmrüntüsü oluştu fakat hacim yönünden geriledim baya amacım zaten 82 ve altına düşmekti astsubaylık için
    karın kısımı sertleşti önceden tabiri caizse bıngıl bıngıldı şimdi çok sert bi görüntü aldı eminim ki böyle 5 antreman sonra alt karın kaslarını göreceğime inanıyorum şimdilik herşey yolunda gidiyor bazen aç yatıyorum ama baya yağ yaktım en az 2 kg 5-6 antreaman oldu başlayalı.

santos kardeş ilk başlarda bünye alışık olmadığından bende çok kötü bir etki yapmıştı duş ta bayılacaktım neredeyse eve zor gittim ve midem çok kötü bulanıyordu tabiki daha sonra alıştım şu an mide bulantısı yapmıyor ilk baştaki yorum sadece bir izlenimdi kg açısından şu an amacıma ulaşmış bulunuyorum bel 90 cm 4 cm verebildim ki 1 saat kardiyo
    yapabiliriyorum ağırlık çalışamıyorum şimdiki hedefim 4-5 cm daha atmak kardiyoyuda 25 dk koşu 20 dk uzay bandı 5 dk ip 10-15 dk karın çalışıyorum
    sonumuz hayrola :)

19. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    halen 82 kg yim ant zamanım haftada 2 ye düştü ders nedeniyle kutunun yarısı duruyo daha 2 kg daha atsam bana yetecek

20. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    81 kg bel 88 cm

Sayfayı Paylaş