World of warcraft The Burning Crusade satışta!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Numberten tarafından 17 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dünyada 8 milyon kişinin oynadığı 'World of Warcraft' bilgisayar oyununun son sürümü önce Türkiye'de satılmaya başladı.

Meraklıları, İstanbul Etiler'deki D&R mağazasında oyunu alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Ellerinde sıra numarasıyla kuyruğa girenler artık bağımlısı oldukları oyunun yeni sürümünü almak için heyecanla bekledi.

Saat 20.00'de Etiler D&R mağazasında kuyruğa girmeye başlayanlar, saat 24.00'te kapıların açılmasıyla oyunu alabildi.

Oyunun gelişmiş sürümü ABD'den sekiz saat, Avrupa ülkelerinden de bir saat önce piyasaya sürüldü.

Bir strateji oyunu olan ve dünya çapında 8 milyon oyuncusu bulunan 'World of Warcraft', siteye girerek oynanıyor.

Biraraya gelen sayısız oyuncu bilgisayarda yaratılmış alternatif bir dünyada kendilerini verilmiş görevleri karşı tarafın saldırılarına rağmen bitirmeye çalışıyor.

Wow yine büyüklügünü gösterdi ülkemizde daha önce hiçbir oyun için bukadar sıra olmamıstı dün haberlerde D&R önünde bekleyenleri görünce bir acayip oldum belkide 2 ay önce bu muhtesem oyunu bırakmamdandır :)

2. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    oyna oyna nereye kadar sıktı artık.Starcrafta döndüm :)

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    İlginç bir anektod aktarmak istiyorum.
    Okuldan bir arkadaşla hemen hemen aynı anda değişik şeylere başladık. Ben vücut geliştirmeye o ise world of warcrafta başladı. Aşağı yukarı 1,5 yıl oldu, geçenlerde muhabbet ettik, benim VG'ye harcadığım vakti hesapladık. Sonra onun WOW'a harcadığı vakti hesapladık. Aşağı yukarı benim 4-5 katım kadar zaman harcamış WOW'a. Şimdi benim baya kaslı bir vücudum var, onun ise 3 tane 60.level karakteri, kocaman göbeği ve zarar görmüş bir ders ve sosyal hayatı var. Bundan ders almak lazım arkadaşlar, hayata 1 kere geliyoruz tabi ki zevkini çıkartmak lazım ama hayatın en güzel yılları olan gençlik yıllarında da günde ortalama 7-8 saat düzenli olarak böyle bir oyun oynamak ne kadar anlamlı bunu iyi düşünmek lazım...

4. Numberten

Numberten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın Blitz bende 2 sene wow oynadım 3 lvl 60 birde 48 karakterim var 2 ay önce bıraktım unutmak ve ideal vücuda ulasabilmek için bodye başladım ama wow daha önce oynadıgınız hiç bir oyuna benzemez insan kendine zarar verecek kadar oynamadıktan sonra denenmesi gerektigini düşünüyorum.Ama wowun bir hastalık oldugunuda söylemekte yarar var 2 hafta önce ingilizce kursunda wowdan bahsedildiginde sanki uyusturucuyu bırakmıs bir bagımlı gibi hissettim ellerim hafiften titriyordu hrr :D

FOR THE HOOOOOOORDE wow oynayanlar anlar :D

Bu arada benim toplam wow oynama sürem 200gün civarıydı yani neredeyse 1 seneye eşdeger bu :( (başlayıp bırakmam değil toplam oyun saatim:200x24 )

Dunemaul-Disappear :evil:

5. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    Bende evde tek kaldımmı arkadaları çağrıp sabah 4'e 5'e kadar pes oynardım.(Gerçi halada oynamaktayım) :)

Sayfayı Paylaş