workout öncesi CLA+L-KARNİTİNE sonrası Whey Protein ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve oguzhan_alemdar tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. oguzhan_alemdar

oguzhan_alemdar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar , forumda yeniyim , öncelikle tşk ederim şahsım adına böyle bir site için bizi bilgilendirdiğiniz için .
    soruma gelince ; 1.80 boyum 84.5 kg'mım , 2 sene önce bb ile uğraştım takviye ile beraber bırakınca yağ saldım tabi altta kas yapısı duruyor , şuan normal sewiyeme yakınım çok şükür , aylardır kardiyo yapıyorum sadece l-karnitine kullandım...(hardline - likit)
    şuanda ilacım bitti , açıkcası memnundum hardline karnitin likitten ,bundan sonra CLA ile kombine edersem sizce nasıl olur ? 1 ay kadar daha kardiyodan sonra , kardiyoyu hafifletip(bırakmadan) bb ile birlikte götüreceğim , karnitin ve cla kullanırken spor sonrası whey protein alsam kg aldırırmı acaba ? çekiniyorum açıkcası.....protein tozu konusunda artık forumu okudum heryeri herkesin yorumu farklı herkesin metabolizması farklı tabiki , kendim gidip alacağıma raştırmadan ama özel tavsiyeniz varsa kafama kaydederim tabiki ,şimdiden çok tşk'ler ilginize.. iyi forumlar

Sayfayı Paylaş