1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

WolfSon Ve Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve WolfSoN tarafından 2 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Saol Tosbaa teşekkür ederim:)

2. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Helal diyerek tüm duygularımı özgürlüğe kavuşturayım , görüyoruzki azim hertür kastan daha güçlü...

3. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,

Resim koyduğum tarihten bu yana 1.5 kadar bir süre geçti.Bu sürede 2 kilo verdim.Yağ oranım 19'ların altına indi.(en son 3 hafta önce ölçtürdüm).Çok sıkı diet ve çalışma yapıyorum.Nerdeyse kendimi adadım diyebilirim.Kilolarda artış oldu ama hareketlerin hepsini nizami şekilde uyguluyorum.Şuan kendimi çok iyi hissediyorum.Allah bir kaza ,bela,sakatlık vermez ise kademe kademe ilerlemek istiyorum.Kullandığım supplementler;Whey-Glutamine-Bcaa-Hydroxycut-Creatin-B vitamin Complex .Yardımlarından ötürü özellikle Karasan hocama,Schwarzlxxl ve Andre hocama çok teşekkür ederim:)(Boy:1,76 Kilo:80) Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler Wolfson, iyi gidiyorsun.
    Pozlarda hatalar var, o yüzden vücudunu tam sergileyememişsin bence.
    Mesela sırt pozunda, kürek kemiklerini açamadığın için sırtını yayamamışsın.
    Önden koltuk altı gösterdiğin pozdada kanatları açamadığın için ve kamera seni karşıdan değil çaprazdan aldığı için omuz bel orantındaki gelişim pek belirgin gözükmüyor, ancak gelişim olduğunu görebiliyorum.
    2 kilo yağ vermek zor iştir, bunu başarmışsın.
    Simdi işler bu şekilde gidecek, yani her bir kilo vermek zor olacak ama bu artık kilo verme olarak düşünme, atacak çok fazla yağın kalmadı, kısıtlı kalori alımıyla beraber idmanlarına devam et, kasların belirginleşecek artık.
    Bunun zamanı geldi, idman olarak compound setlerden yararlanabilirsin, yani adeleyi üst üste iki hareketle vurabilirsin, bence diyetinde bir değişime gerek yok ama vücudu daha farklı yöntemlerle zorlamaya başlayabilirsin.
    Sırt idmanında, lat pulldown yaparken kanatlarını açabiliyor musun?
    O hareketinde bir sorun olabilir, sırtının üzerine düşmen lazım gibi geldi.
    Dediğim gibi, artık kilolu bir adam değilsin, yağ yakmaya devam edeceksin, ama öncelik değişti, şimdi artık kasları daha fazla hissetmek, hareketten daha fazla yarar sağlamanın zamanı gelmiş görünüyor.
    Üst göğüs, koltuk altı bölgelerine eğilirsen vücudun çok daha estetik bir hal alacak kısa sürede, çalışmaya devam, iyi gidiyorsun ;)

5. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumlarınız için öncelikle çok teşekkür ederim Karasan hocam.Pozları çalışacağım elimden geldiği kadar inş. birdahaki sefere düzgün veririm:(.LAt Pullwon'da kanatları açabiliyormusun derken ? gerilimi max. sağlayabiliyorum hareketi nizami şekilde uyguladığımı sanıyorum.Önerilerinizi dikkate alıp sırtın üstüne düşeceğim :)

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Wolfson zaten şu anda bir dönüm noktasındasın, öncelikle spora adapte oldun, yağlardan kurtuldun, spor disiplini kazandın.
    Yani güzel bir alt yapı hazırladın kendine, kesinlikle zor olan noktalar bunlardı.
    Sıra geldi, yağların altından ortaya çıkan kasları daha çok hissetmek, onlara daha fazla hükmedebilmek.
    Lat Pulldown çok zordur, çoğu insan yanlış yapar, ve hocalarda öyle bakar!
    Lat pulldown'da tutamacı boynuna, köprücük kemiğine çekmek yerine, biraz daha ileri, göğsünden yaklaşık 5 santim kadar ileri çekmeni öneririm.
    Sırtı açmak derken, kürek kemiklerinin yayılması diyorum.
    Sırtı hissetmek kolay değil, o yüzden sırta özel bir önem vermeni, kasları iyice hissetmeye odaklanmanı öneriyorum.
    Birde önceki resimlerinde, ışık arkadan geldiği için, mesela kolların daha hatlı belirgin duruyordu, şimdi ışık daha acımasız bir açıdan gelmiş, o moralini bozmasın, ışığı arkadan alınca vücudun hatları daha belirgin olur, demin bir daha resimlerine baktım, 2 ayı kesinlikle boşa geçirmemişsin, tebrikler.

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Bİr süre daha diyete devam etsen yeterli olacak. bir dahaki ay body çalışmalarına(ağırlık artırımı) başlarsan seneye yaza girerkende sağlam bir diyetle çok sağlam bir vücudun olur

8. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    wolfson muscletech hydroxycut reklam filmi çekecek olsa seni koymaları yeterli olur resmen yok etmişsin abi vücudu pes vallahi helal olsun , hydroxy ne işe yarar diyene senin fotoları ve supplement bölümündeki siparişleri göstercem :)

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşar genellikle yağ oranını düşürmekten bahsetmişler ama bence doğru seçim kas kütleni biraz daha arttırmak olacaktır.
    Hydroxycut eğer kafeinsiz ise kullanımda bence sakınca yok devam edebilirsin. Ama bir yandan compound hareketlere öenm vererek ağırlık arttırmalı ve kas kütleni yükseltmelisin. Daha çok kas daha az yağ tutan bir vücut demek. Piramit setler bu noktada sana çok yardımcı olacaktır.
    Azmin elinde hiçbirşey kurtulmaz. Sen bunun canlı bir kanıtısın. Kış ortasında seni çok daha farklı göreceğimize eminim.

10. Muhammed Masum

Muhammed Masum Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim önce azmin için tebrik ederim. Bende bir aydır rejime basladım 86 idim su an 76 yım ins. karın kaslarını görmedende bırakmayacagım boy 1:74 kol çevrem 41 bel su an 86 bilmiyorum iyimi bu değerler ama ara ara bady yaptım. Bir aydır tekrar başladım....

Ben kardesime tavsiyem omuzlara çok çok önem vermen bence su an en zayıf yerin omuzların...Omuzlara ne kadar yüklenirsen bundan hem kolların hemde sırtın etkilenecektir...

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    lüften kişilere nickleri ile hitap edelim..

12. diker

diker Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tabiki wolfson kardeşimizi tebrik ederek konuya girelim,
    kilo vermek gerçekten önemli bir durum,ve aynı zamanda kas yapmakda öyle,
    bunlar aynı zamanda dönüşümlü olduklarında ,ortaya çıkan sonuç tatmin edici olmakta...
    bodybuilding sporunun yarattığı mucize işte bu,gazetelerde hergün bir sürü diyet şekilleri boy boy,kibrit kutusu kadar peynir vesaire,
    sporların atası burda...wolfson yola devam...

13. regisa

regisa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten azminden oturu kutluyorum büyük bi iş başarmışsın pek as kişinin iradesine sahibsin demek oluyo bu tebrikler

14. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    baya iyi kilo vermişsin cok iyi olmus

15. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    140kg Halim;

(Sol:115 Kg,Orta 136 Kg,Sağ:133 140 kg en son çıktığım noktaydı)

Diet Öncesi(94 Kilo);

Dietin 30.Günü;

Dietin60.Günü;

Dietin 90.Günü;

Dietin bitmesine 3 Gün Kala;

16. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Diet Sonu

17. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

18. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Diet bitimi 76 kilo olarak tamamladım.Geçen seneki resimlerim linkler yüzünden gitmiş ama 79 kılo olarak hazırana girmiştim.Ağustos gibi bulk başlangıcı olmuştu Nisan 2008'de 100 günlük diet sonrası Temmuz 12'de çekilen fotoğraflarım.

19. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Tebrikler nereden nerelere gelmişsin.Yapman gereken tek şey olabildiğince yağsız şekilde hacim kazanmak artık.Yalnız göğüslerinde bir sorun var sanki yoksa ben mi yanlış gördüm?

WolfSoN bunu beğendi.
  20. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler.Alt göğüs olarak geriyim onu bu sezonki bulkta halletmeye çalışıcam.

Sayfayı Paylaş