whey3matrix+l-carnitin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve huso58 tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. huso58

huso58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba,
    Spora uzun bir ara verdikten sonra ciddi bir kilo sorunu ile karşı karşıya kaldım ve uzun dönemli spor yapmaya karar verdim. Boyum 190 cm ve kilom 118-119 kg civarı. Yaklaşık 1 haftadır kardio ağırlıklı bir programı her gün çalışıyorum. 3 kg verdim ancak bunu arttırmak istiyorum. Supplementler konusunda fikirlerinize ihtiyacım var. Ben klasik olarak L-Carnitin kullanmaya karar verdim ancak bunun yanında güç artışı sağlayan kreatin ya da whey3matrix gibi ürünleri de kullanmalı mıyım? Bana bir faydası olur mu? Yoksa sadece yağ yakıcı ile mi yola devam etmeliyim? Kullanmam gerekiyorsa da nasıl bir yol izlemeliyim? Öneri ve görüşlerinize ihtiyacım var.

2. SerkanYasa

SerkanYasa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam Hardline marka sivi L-Karnitin yaninda Whey Matrix3 kullaniyorum her agirlim antremaninin ustunede saglam bir kardiyo giriyorum. Birgun wheyi kullanmadimki gercekten agirlik antremanindan sonra 5-6 dakika kosup yorulup biraktim, birgun karnitini almadim 13 dakika civari kostum. Ikisini bir kullanip rahat bir sekilde 25 dakika kosabiliyorum agirlik antremaninin ustune ve 3 kat esya giyiyorum 3 ude sirilsiklam oluyor. Karnitin olmasada belki olabilir ama matrix3 u almaniz gercekten ise yarayabilir

Sayfayı Paylaş