Whey ve BCAA Neden Birlikte Alınmaz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve _BaNNeD_ tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda böyle bir yazı gördüm. Antrenmandan sonra Whey ile BCAA aynı anda alınmamalı yarım saat arayla alınmalı gibi bir yazıydı. Sebebini merak ediyorum tam açıklayamadım ama faydasını azalttığı yazıyordu.

2. sessizCiglik

sessizCiglik Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Wheylerin cogunda zaten BCAA var. mesela ben optimum kullaniyorum bu aralar bi ölcek kasiginda 5gr BCAA var yani antremandan sonra gereksiz olur. Ama antreman öncesinde yada antreman sirasinda alinabilir. Tabiki bu dedigim yeni baslayanlar icin degil en az düzenli 1 senelik gecmisi olanlar icindir. Ben haftada 5 gün agir antreman yaptigim icin antreman sirasinda aldigim BCAA antreman performansimi arttiriyor. Weiderin bu toz olanindan kullaniyorum. Su sisesinin icine bir cay kasigi atiyorum.

3. murat-ciftci

murat-ciftci Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Ben Musletech Nitro Tech whey ve Üniversal Amino 3001 kullanıyorum.Antrenman öncesi 3 tablet amino,antrenman sonrasında ise 3 amino ile 1 ölçek whey kullanıyorum.Sizce sonrasında amino almam gereksiz mi pekii? Amino asidi antrenman öncesi mi kullanmalıyım sadece?Kafam karıştı bak şimdi. :S

4. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler ancak sorunun cevabı bu değildi.

Sayfayı Paylaş