whey protein ve karbonhidrat kullanımı..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve HiDYA tarafından 27 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar genrise Whey Protein İsolat Complex ile Dekstrin-V 750g toz karbonhidratını aldım şimdi ben ilk defa bu suplementleri kullancağım yeteri kadar beslenemediğim için. gerçekten çok kötü bir beslenmem var ve haftanın 6 günü antrenman yapmaktayım

pazartesi göğüs,sırt
    salı sıçrama antrenmanı
    çarşamba kol, omur
    perşembe yoga
    cuma bacak,sırt
    cumartesi dövüş tekniği kenpo
    pazar dinlenme veya streching.

bunları yaklasık 2.5 aydır suplementsiz yapmaktayım artık vücudum kas yapmıyor ve zayıflamaya gittim yeteri kadar beslenemediğim için benden lütfen yorumlarınızı esirgemein nasıl kullacağımı ne kadar doz alıcağımı antrenmandan önce ve sonra ne alıcağımı yazarsanız çok sevinirim.

kilo:72
    boy:1.83
    vücut yağ oranı:%7,1
    beden kitle endeksi:22

2. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    yav arkadaş okuyan yorum yazmadan çıkıyor en azından siz nasıl kullanıyorsunuz onu yaziin bari okuyanlar :D

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    karbonhidratı antreman öncesi al whey proteini antremandan sonra al yanında muz ile birlikte. eğer servis sayısını arttırıcam dersen karbonhidratı mesela öglen ve aksam yemegi arasına koy. yemekten 2 saat önce ve sonra al. (12:00yemek 14:00 toz 16:00 yemek ) gibi
    Bunlarla birlikte benoxol veya apikolbal yani b komplex almayı unutma..

4. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bazı arkadaşlar proteini ve karbonhidratı antrenman öncesi ve sonrasında birlikte almamı önerdi hatta karbonhidratı antrenmandan sonra 2 doz almamı önerdiler.

5. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    antremandan sonra whey protein + muz yiyerek protein ve karbonhidrat ihtiyacını karsılıyosun ztn karbonhidratını gün içinde kullanırsın çeşitlendir herşeyi sabitleme toza fln

6. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    krbonhidratla porteini birlikte karıstırıp alsak sorun olur mu ? antrenman öncesi ve sonrası?

Sayfayı Paylaş