Whey Protein ve Amino aynı anda kullanmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve madmancagri tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. madmancagri

madmancagri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba, normalde konu kolay kolay açmam, 4 yıllık üyeyim ama sırf okurum

Bu sefer konu açmam gerekti. Modlardan talebim, lütfen başlığı kilitlemeyin çünkü diğer başlıklarda bunu bulamadım, yani zarureten soruyorum...

Şöyle ki, yaklaşık 6-7 aydır supplement'siz body yapmaktaydım. Yazın 2-3 hafta kadar Perfect Nutrition Liquid(sıvı) Amino kullandım, sonra tatile gittiğimden bırakmam gerekti...

O 6-7 ay çok ciddi güçlendim ama şişemedim, hacim kazanımı olmadı...

Şimdi tekrar başladım, bırakmamak üzere...Ama ayrıca Optimum Whey de aldım ve bunu amino ile kombine ederek içiyorum...

Programımı açıklayayım, bilen varsa tehlikeli veya yanlış olduğunu söylesin lütfen :

Haftanın her günü çalışıyorum, her gün farklı bir bölge...3 günde tam vücudu bitirecek şekilde, 3 gün sonra başa dönerek...

İdmandan 20-30 dk önce 25 ml amino + 1 çorba kaşığı whey'i 300 ml yağsız sütle içiyorum...

Aynısını idman bittikten hemen sonra yapıyorum...

Tehlikeli midir? Karaciğeri - Böbreği yorar mı?

Hangisini keseyim ya da nasıl yapayım? Sabahları süte karıştırıp whey alayım mı???

TEŞEKKÜR EDERİM

bench_O

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Baslık kilit.

Bu sorularınızın hepsinin cevapları forumda mevcut.

Haftanın her gunu calısılmaz, vucut dinlenirken gelisir dedik,

Antrenmandan once ve hemen sonra amino sonrasında whey de icilirse guzel olur dedik.

Suplementleri bi taraa bırakın, patates kızartması bile karacigeri yorar dedik.

Su forumdaki binlerce sayfa ve konuda bunlardan defalarca bahsedildi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş