Whey Protein+L-Carnitin mi yoksa no-xplode-superpump mu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Serce19 tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Serce19

Serce19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkeze.Ben 1.79 74 kilo bir BOKSÖRÜM.69 Kg Welterweit sikletinde gireceğim.Size bir sorum olacaktı.Whey protein + yağ yakıcı l-carnitin lermi kullanıyım yoksa performans güç içeren no-xplode yada superpump gibi takviyelermi kullanmalıyım ? Kafam cok karısık yardım ederseniz çok sevinirim .

2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Eğer müsabakalardan önce doping testi varsa pump ürünü kullanmadan önce aldığın ürünün içeriğine bakmanı tavsiye ederim.ÇÜnkü bu ürünlerden bazıları 1,3 Dimethylamylamine içeriyor.

AngryHun bunu beğendi.
  3. Serce19

Serce19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gönlüm wheh proteinden yana kilo almadan yağ yakıcıyla beraber kullanıcam.yoksa pump mu kullanmalıyım boksörüm çünki pump güç sporları için kullanılıyo bildiğim kadarıyla.daha yardımcı bilgi verirseniz sevinirim :)

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    protein ile kaslarını güçlendirebilirsin.yanında noxplode almanı tavsiye ederim.fakat maçına az varsa.çünkü noxplode gibi ürünlerin doz problemi vardır.yeni kullananlar ilk 1-2 hafta çok iyi etki görürler fakat ondan sonra fazlasıyla bir performans düşüşü yaşarsın.çünkü limit sınır olan 3 doz bile etki etmez artık.K1 kickbox maçlarından önce masato gibi dünya şampiyonlarının noxplode aldığını biliyorum.yani 1 hafta kala kullanmaya başlayabilirsin.

Serce19, demircan256 ve legolas246 bunu beğendi.
  5. Serce19

Serce19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

no-xplode u kullanmaya suan gerek yok diyosunuz anlaşılan :) 4 ay gibi bi süre var maçlarıma

Son düzenleme: 3 Eylül 2011
  6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Hayır bence yanlış anlamışsın ANGRYHUN ı diyorki : No xplode kullan ancak yüklemesini iyi ayarla.Çünkü ilk 2 hafta etkisi max oluyor maça çıkacağın günü o 2 hafta içerisinde bir güne denk getirmeye çalış. Özetle söylemek istediği budur.:)

Saygılar, Angryhun :).

demircan256, AngryHun ve Serce19 bunu beğendi.
  7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    açıkçası noxplode bir başladın mı daha sonrası için dozun ucu kaçıyor.ben noxplode u en son 4,5 ölçek ile bıraktım.etki "0"dı.kesinlikle günlük kafein alımınıza dikkat etmelisiniz noxplode kullanırken.normalde bende 1-1,5 ölçek işe yarıyordu.arada 1 haftalık vize haftam girdi ve günde 10 bardak kahveye çıkınca ondan sonra noxplode yalan oldu benim için :)
    önünde 4 ay gibi uzun bir süreç varmış.bu süre içerisinde maddi durumun yerindeyse cell mass alabilirsin veya bildiğimiz kreatin monohidrat.bu sayede mevcut olan kas kütleni arttırabilirsin.maçlara 1-2 hafta kala noxplode almaya başlayabilirsin.aslında senin istediğin şey dayanıklılık anladığım kadarıyla.beta alanine yönelebilirsin.bir araştır istersen.ciddi bir fark olacaktır antremanlarında.universal beta ala9 var bunun için.

demircan256, Serce19 ve legolas246 bunu beğendi.
  8. Serce19

Serce19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anladım hocam.Benim beslenmem pek fazla yerinde değil karbonhidrat protein ihtiyacımı tam alamıyorum.Bunu whey proteinle kapatabilirmiyim ? Sadece whey protein ihtiyacımı karşılarmı ? maçlara 2 hafta kala no-xplode kullanırım dediğiniz üzere.Monohidrat kreatin elimde mevcut.protein desteği yapmalımıyım ? teşekkürler.

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    whey proteinle ancak protein açığını kapatabilirsin.karbonhidratı nasıl kapatamıyorsun makarna&pilav yemek çok mu zor :) sadece whey proteine güvenme günlük protein alımın açısından.günlük ne kadar protein alıyorsan hesapla.geri kalan alamadığın proteini protein tozundan al.adı üzerinde "ek gıda"&"gıda takviyesi" bu tür ürünler.hiçbir zaman bir yemek kadar iyi olamazlar.beslenmene dikkat et.sonuçta maçlara çıkacaksın.ailenin yanında olması gerekiyor.tavuk göğsü&kırmızı et&ton balığı&yumurta&süt..bu tür protein kaynaklarını tüketmelisin gün içerisinde.wheyi uyanında ve idman sonunda alsan yeterli olacaktır.forumda mevcut olan karbonhidrat yüklemesi konusuna bir bak istersen.

Serce19 bunu beğendi.
  10. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    amaç kılo vermek degılmı? bende tr sampıyonasına gırcem dedıgın gıbı az bı zaman kaldı suanda 68ım 64de dusunuyorum
    kendım cla one ve carnıfıt kullanıcam yag yakımı ıcın
    ve whey proteın tozu
    3gun 45dk kardıyo
    3gun antrenman
    1 gun dınlenme programım bu sekılde tabı beslenmeyede dıkkat edıyorum

Sayfayı Paylaş