Whey Pro + Kreatin başlangıçı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve RsM tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RsM

RsM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnş teknikeri
    Yer:
    İstanbul
    Slm arkadaşlar..Bugün Hardline Whey pro + Hardline T.K.M kreatin kullanmaya başlıcam...Kreatine
    başlarken yükleme yapmak istemiyorum. Forumda okuduğum ve netten aldığım bilgilerden yola çıkarak yazıyorum. Forumun makale kısmında okuduğumda günde 5gram almak daha etkili olacağı yazılıyor. Diğer bir sitede okuduğumda günlük 4,5 ile 13,5 gram almak gerekiyomuş. En iyi etkiyi almak için antremandan yaklaşık 1,5 saat önce alınması etkiyi daha iyi göstereceği yazıyor. Bu gramjı gün içinde tek seferdemi almak doğrudur yoksa 2 kerede mi almak. Whey pro + Kreatine nasıl bir başlangıç yapmalıyım.. Bu iki suppu. kullanan arkadaşlar varsa nasıl kullandıkları hakkında bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinir..

Arama yaptım ama genelde kreatinin hakkında bilgiler var..Forumda yazığım yazıya benzer link varsa paylaşırsanız sevinir...

Saygılarla...bench_O

Son düzenleme: 13 Temmuz 2010
  2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    5 gr alacaksan tek seferde
    10 gr alacaksan 2 seferde her sefer 5 gr olacak sekilde
    15 gr alacaksan 3 seferde her sefer 5 gr olacak sekilde diye gider. daha iyi etki için basit karbonhidratla tüketebilirsin elma veya uzum suyu mesela

3. RsM

RsM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnş teknikeri
    Yer:
    İstanbul
    Tek seferde antremana 1,5 2 saat önceden ve üzüm suyu ile beraber alıcam...
    Bunun yanında whey pro yu nasıl kullanabilirim..

Benim kafamda sabah kalkarken 1 por. bide antremandan hemen sonra..??

Son düzenleme: 13 Temmuz 2010
  4. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah ilk iş Whey. İdmandan 45 dk önce Creatine ama mide çok dolu olmasın. İdmandan hemen sonra Whey. Whey'den 15 dakika sonra Creatine.

Sanırım konu yanlış yere açılmış.

5. RsM

RsM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnş teknikeri
    Yer:
    İstanbul
    Evet konuyu yanlış yere açtım özür dilerim bunun için..
    Ben wheyi 30 dakika antreman öncesi ve antremandan 15-20 dakika sonrası alıyorum..
    Kreatinide günde tek sefer 5gr oda antremandan 1,5 2 saat önce ...

Yanlış bir uygulamamı arkadaşlar...??

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:41 ----------

Bide ben sabahları kalkar kalkmaz 6,30 da etinin litalifini+lor peynir+bal+sütle karışım yapıp yiyorum..1 saat sonrada 4-5 yumurta beyazı yiyiorum..wheyi almak mı daha doğru yoksa...??

Sayfayı Paylaş