whey optimum gold standart

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Yenibaşladımlo tarafından 9 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yenibaşladımlo

Yenibaşladımlo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    whey optimum gold standart 5 lbs alıcam yanında optivomen mültivitamın hediye veriyolar nasıl kullanmalıyım 16 yaşındayım çok bilgisizim sadece optimum wheyi araştırdım çok iyi bi marka oldugunu söylediler bende kullanmaya karar verdim bu konuda bilgisi olanlar nasıl kullanmalıyım ne zaman kullanmalıyım kafamda soru kalmasın istiyorum yardım ederseniz sevinirimmm .

2. nockeee

nockeee Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Whey genelde antrenmandan hemen sonra 1 olcek ve her sabah kalktiktan hemen sonra 1 olcek seklinde kullanilir. 16 yasinda yeni basliyan birisi olarak whey kullanman gereksiz. Ogunlerine dikkat edip, proteini yuksek gidalar tuketmeye calisirsan senin icin daha iyi olur.

3. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sporla kaç aydır ilgilendiğini vs. detaylandırsan daha çok yardımcı olma şansımız olabilirdi ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki 16 yaşında supplement kullanman çok da ideal değil.

Yine de, Optimum Whey ile ilgili bilgileri

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/proteinler/-optimum-whey-100-whey-gold-standart-2283-273.html

burada bulabilirsin.Genel yorumlar mevcut,tekrar bakmak istersen.Antrenmandan sonra kullanmanı öneriyorum yaşın itibariyle.Ama yerinde olsam,bekler en erken 5-6. aydan sonra başlarım.

Sayfayı Paylaş