Whey gold + Creatin mi Yoksa Whey Matrix + Creatin mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve onurcalik tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. onurcalik

onurcalik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Supplement olarak whey matrix + muschletech amino fx pro + hardline creapure düşündüm ama whey matrixdeki kreatin düşündürüyor nasıl kombine edip kullanmamı önerirsiniz yada varmı supplement tavsiyeniz 250-270 tl aşmayacak şekilde

2. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Weider çok pompa fiyatlar ise tavan bence o kadar kasmak gereksiz orta direk matrix fena değil yeter.

3. onurcalik

onurcalik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sadece matrix mi alayım amino fx ve creatin ?

4. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    bence amino fxe gerek yok diyetine dikkat et sağlam beslen duruma göre arada whey atarsın. kreatine kullanmaya gerek varmı bilemem antrenman ve kütle durımuna bakmak lazım.

5. onurcalik

onurcalik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 3 supplementte karar verdim glutamine ekledim ama gereklimi illa bilmiyorum onun yerine multivitamin nasıl olurdu ? kullanımı hakkında birkaç şey sorucaktım whey matrix + muschletech amino fx + hardline creatin + hardline glutamin ant günü antrenmandan 30-40 dk once amino fx + 1 çay kaşığı tepelemesiz (matrixde 3gr var diye ) glutamin 5gr , ant sonrası whey matrix 2ölçek yatmadan hemen önce glutamin 5gr dinlenme günü sabah kalkar kalkmaz 2 ölçek whey 7-8 gibi 5 gr kreatin yatmadan hemen önce glutamin düşündüm varmı tavsiyeniz ? birde birşey sormak istiyorum benım karın antrenmanı 1 saat sürüyor 1.1.20dk falanda ağırlık antrenmanı sizce 30-40dk önce alma olayını direk ant öncesi hemenmı alsam çünkü ağırlık antrenmanına geçmeden 1.30 saat önce almış gibi olmayayım karın 1 saat çalıştığım için varmıdr bi tavsiyeniz

Sayfayı Paylaş