Whey+Glutamine+SizeOn+Tribulus

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve conifb tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. conifb

conifb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar..
    Önümüzdeki hafta almayı düşündüğüm bir kaç supplement var. Bununla alakalı fikir ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Geçtiğimiz ay Vapor-Halo kombinasyonunu denedim. Sırası gelmişken bununla ilgili tecrübemide anlatayım merak edenlere. Daha çok büyümeye yönelik bir program izledim ve antreman sonrası kardiyo yaparak 1 ayda yaklaşık olarak 2 yada 2buçuk kilo aldım ve yağ oranım 8,5ta sabit kaldı. Önceden NO-Xplode kulanmıştım. Vapor onun yanında biraz zayıf kaldı bana göre. Halo etkili bir ürün ancak rezalet bir tadı ve facia bir kokusu var. Ayrıca içtikten kısa bir süre sonra uykunuzu getiriyo ve iştahınızı kaçırıyor. Denemek isteyen arkadaşların bilgisine.

Önümüzdeki ay ise Optimum Whey Protein + Herhangi Glutamine (Kararsızım) + Gaspari SizeOn Creatine + Tribestan Tribulus dörtlüsünü deneyeceğim. Ayrıca gene Cardio ile beraber büyümeye yönelik bir program uygulayacağım. Bu kombinasyon hakkında olumlu olumsuz fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

2. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sorduğunuz her ürün ile ilgili onlarca başlık ve konu var..önce forumu araştırmanızı öneririm

3. conifb

conifb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tek tek değil bu dörtlünün kombinasyonundan bahsediyorum..aynısı varsa göremedim

4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    whey olması gereken bir supplement zaten glutamine bana balon bir ürün geliyor kullanmışlığım var ve hiç etki hissedemedim onun yerine yüksek değerli bcaa alman ii olur creatine güzel olur yanında testo booster olarak tribestan iyi gider hacim için güzel bir kombinasyon olur birde bu ürünler yanında gh ı yüksek seviyeye çıkarmak için AOL(arginine,ornithine,lysne) birleşimini kullanırsan iyi sonuç alırsın tabi bunun içinde yüksek kalorili bir beslenme gerekir ki supplemente yüklenme karaciğer böbrek ler açısından zararlı olur bu karaciğer için milk thistle kullanablirsin(enginar hapı)

conifb bunu beğendi.
  5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    muscle pump hayırdır yaz ortasında ne definasyonu ? şaşırdım imzanda okuyunca...kaç haftada define olmayı planladın ? programın nedir ? paylaşabilirmisin ?. hani sanki yaza yetişemeyecekmişsin gibi geldi bana da..

tşk

KK

Sayfayı Paylaş