Whey+FX+3001+glutamine Kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Onur Yıldırım tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 3.5 ay dır uğraşıyorum bu sporla hiç aralıksız 4. ayıma giricem haftada 5 gün gidiyorum 1 gün off yapıyorum beslenmem falan mükembel yani anlıcağınız çok disiplili çalışıyorum.

O yüzden şu anda kullanıcağım ürünlerin hatasız olmasını istiyorum hani alıp deneme olaylarına girmeye gerek yok en iyilerini deneyip hepsinden en üst verim almak istiyorum. şunu şunu kullannıyorum dediğimde bana ya şunu almasan iyiydi laflarını falan duymak istemiyorum o yüzden buraya bu konuyu açtım kaç gündür araştırıyorum gerek bu konuda gerek hocalarımla konuşuyorum şu kombineye karar verdim;

WHey protein tozu: O.N Gold Standard Whey Protein 2273gr. Buna karar verdim weider çok pahalı olduğundan 2.nci en iyi en fazla kullanılan heryerde ve bu forum da bu O.N görünüyo kullananlarında yorumu gayet olumlu. Ama muscletech'in ürünleride çok iyiymiş nitro-tech falan hocamın dediğine göre O.N geçmiş. Ama benim için bu önemli değil geçmiş geçmemiş ben bu 2 sinden birini kullanırsam hangisi olursa olsun gayet başarılı verim alırmıyım ayrıca diğer ürünlere yönelmedim çünkü ROCCUTANE kullandığım için A VİTAMİNİ yasak a vitamini olmayacak ve de 2 kilonun üstü olsun istiyorum uzun gitsin

Amino Asit: muscletech nitro amino FX,Üniversal 3001,L-glutamine bu 3 taneside karar kıldım 3001 ri son anda ekledim çünkü düşündüm fx in içinde olmıyan aminolarıda alıyım istedim bildiğiniz gibi fx bcaa ağırlıklı bi amino acid. vede onu idmandan önce 1 ölçek aldığım için idman sonrasında amino asit kalmadığından 3001 ekledim hocaya falan sordum tanıdıkalra bu forumda da araştırdım 3001 baya başarılı dendi

Şimdi soru haline getiricek olursak
    1. Bu kombin iyimi başarılımı içnide işe yaramaz bu ürün diyeceğniz yada şunu da ekle yada bunu çıkar diyeceğiniz ürün varmı.
    2.FX in içinde bcaa olduğundan extra bcaa ya gerek var mı ? çünkü ben idman öncesi alıcam idman sonrasıda bcaa almalımıyım çok gereklimi ?
    3.Amino asitler fazla gelirmi bana fx,glutamine,3001 hani bu kadar yüklenme bi sakatlık çıkar sana çok gelir vs.?

Arkadaşlar çok önemli benim için içten cevap verirseniz çok sevinirim herkeze şimdiden çok ama çok teşekkür ediyorum çok sağolun..

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Selam,

Ben şuan whey olarak 1 kutu optimum gold standart 1 kutu ultimate whey kullanıyorum.. Ultimate bana daha iyi geliyor bence ultimate tercih edin wheyi.

Universal amino güzel bir ürün ben olsam amino 2700 ü tercih ederdim şuanda da onu kullanıyorum zaten

Amino FX zaten bcaa ürünü , ek olarak bcaa ya gerek yok değerleri çok iyi amino fx in ancak içimi çok zor. Tadı rezalet. Meyvesuyuyla karıştırsanız dahi çok zor içiliyor. İlk defa içerken kusuyodum az daha öyle diyeyim..

Glutamine de çok ağır antrenmanlar geçirmiyorsanız bence gerek yok zaten 2 tane sağlam amino asit desteğiniz var bir de ek olarak glutamine almak gereksiz olabilir. Glutamine yerine arginine tavsiye ederim ant oncesi ve yatmadan önce kullanabilirsiniz..

kolay gelsin.

3. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Amino Fx daha önce kullandım 1 kutu bitirdim ilk içtiğimde ölüyodum bende resmen ufakken içtiğim şuruba benziyo en nefret ettiğim şurub tadı var. tadı mühim değil o yüzden sıka sıka içiyoruz :)

idmanlarım ağır geçiyo baya yükleniyorum o yüzden idman sonrası 5 gr glutamine iyi gelir diye alıcam glutamine

arginine teklifini de değerlendireceğim çok teşekkürler fikirlerin için

Sayfayı Paylaş