Whey Fix marka Whey protein kullanan varmı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve guest007 tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. guest007

guest007 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün gittiğim mağazada whey fix markalı protein vardı fiyatıda çok uygun 5 lbs yi 100 liradan veririm dedi. markayı hiç duymadım ama satıcı hollandadan geldiğini söyledi bu toz hakkında bilgisi olan arkadaşlar bize bilgi verirse mutlu olurum.

2. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    ürünü deneme fırsatım yada etiketi okuma fırsatım olmadı ama pıyasadakı bazı markların etıketı okununca proteın oranı mın %50 tarzı ıbareler yer alabılıyor

rojhilat bunu beğendi.
  3. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Kutu üzerinde bildiğim kadarıyla Türkçe yazı bulunmuyor ancak bu ürün Türkiye üretimdir, bilginiz olsun.

muratcan.biceps ve rojhilat bunu beğendi.
  4. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    İlgili siteye (b m a r ke t) mail attım bilgi istedim . Yeni ürün MET Gıda tarafından üretildiğini söylediler. Yerli Firmaymış. Daha fazla bilgi maalesef yok firmaya (wheyfix dot com)ait internet sitesi de ürünün satışına başlandıktan sonra İngilizce olarak ana sayfa olarak yayına girdi. Başka bilgi de yok.

Son düzenleme: 27 Ekim 2013
    rojhilat bunu beğendi.
  5. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bir ürün cıkmadan önce sitesi tanıtımı ürün bilgileri filan yapılır öyle girilir piyasaya ama maşallah cebinte 30bin tl olan bu işe girmeye başladı...

muratcan.biceps bunu beğendi.
  6. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de tahminimde yanılmadım. Met Gıda yani Nitrofull oluyor. Her şey ortada. :)

7. rojhilat

rojhilat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyiki almamışım o zaman satıcı kandırıcakmış beni bana hollanda malı demişti . nitrofull bunun yarı fiyatına satılıyor.

8. alpayfatih

alpayfatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    az önce bende alıcaktım iyikide araştırmışım. nitrofull=nişasta ... uzak durulması geren bir ürün

9. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Nitrofull yazısını gördüm geldim :)

Piyasada olan ürünlerinin artık ismi çıktı kimse intiba etmiyor ,Güneş balçıkla sıvanmaz sonuçta .

Yeni bir marka adı altında piyasaya girmeleri süpriz olmadı ,ilginç olan sağlık bakalnlığı ,buna nasıl izin veriyor ...?

TIME bunu beğendi.
  10. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    sağlık bakanlığı yeni kanun cıkardı yakında resmiyete gelir gıda sektöründe sahtecilik artık para cezası hariçinde hapis cezasıda verilecek umarım bu etkili olur artık bizde güvenilir gıda tüketimi yaparız umarım...

11. HGH-Fitman

HGH-Fitman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Mass ve Whey proteini denedim. Tatları güzel.Etkilerini görmek için zaman gerekli diye düşünüyorum. Yaptğım araştırmaya göre ham madde Hollanda dan geliyor türkiyede Met gıda tesislerinde dolduruluyor. Neden böyle bir şey oluyor sorusuna aldığım cevap ise, Ürünlerin ital edilme sürecinde büyük sıkıntılar yaşandığı için türkiyede kutulamayı tercih ettiklerini söylediler. Ürünlerin Tarım bakanlığı izinleri ve analizlerini araştırdığımda ise, her şeyin normal olduğunu gördüm. Yani izinli üretim ve ham madde kullanılıyor. Benim gözlemlerim bu şekil de.. Fiyat konusuna gelince ital ürün ile burada kutulanan ürün arasında maliyet farkı doğdundan dolayı fiyatının ekonomik olduğu cevabını aldım:) bana pek mantıksız gelmedi ama yinede deneyip görmek lazım diye düşünmekteyim.

12. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kendi adıma güvenemeyeceğimi belirtmeliyim. Nitrofull olayından sonra çok zor. Bir de dikkatimi çeken Muscle FX: Whey FX markasını Google da taratırsanız bir çok yerde bilgisini bulursunuz. Bu firma ise Wheyfix olarak ürünü ilk sürdüğünde resmen dalgınlığıma geliyordu. Sanırım kendimi anlatabildim. Ufak pazarlama stratejilieri bunlar. Ancak dikkat etmek lazım sadece lezzet esas değil sağlık önemli. Şu an yerli malı diyorsanız Hardline...Umarım peynir üretiminin yüksek olduğu ülkemizde bu sektörde üretim konusunda başarılı olurlar.

13. gmduman

gmduman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba, ben dün fiyatına aldanarak o ürünü aldım. Fakat yerli üretim olduğunu eve gelince farketttim. kapağını açınca alttaki nemden havadan vs. koruyan karton kapağın üzerinde 3 tane delik olduğunu gördüm. Buna rağmen denemeye karar verdim. bir kere kokusu nişsata ve msıır ununu andırıyor. Suya karıştırdığınız zaman ise denediğim diğer protein tozlarına göre daha koyu bir kıvamı var.
    Sonuç: geceyi tuvalette geçirdim. Bağırsaklarım bozulmuş durumda ve tuvaletin kokusuyla wheyfixin kokusu aynı. Benim bağırsaklar çok çabuk tepki verir. Belki başka birşey de bozmuş olabilir tek denemede wheyfix yaptı diyemem bir daha denemek lazım ama açıkçası korkuyorum.
    Bir daha denersem ve sonuç aynı olursa tekrar paylaşırım.

muratcan.biceps bunu beğendi.
  14. brus

brus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yazan herşeye aldanmayın ben bu proteini 20 gundur kullanıyorum cok ta memnunum uygun bır fıyata almış olmam benı cezbedıyor daha once deneme amaclı olsun butun proteınlerı kullandım buna nıtrofulde dahıl ama bu proteını nıtrofulle kıyaslarsam haksızlık etmıs olurum uygun fıyata guzel bır urun bence deneyın oyle karar verın belkı sızde benım gıbı begenır bundan sonra proteın derdınızı ucuza cozersınız urunu ılk alırken bende uzerınde met gıda tarafından uretıldıgını gordum ama satıcı bu urunu met gıda tesıslerınde kendı ıstedıklerı kalıte ve ölculerde yaptırdıklarını soyledıler anlıycanız urun met gıdanın kendı urunu degıl sadece tesıslerınde uretılıyor ham maddesı de yurt dısından gelıyormus burda karısı mı olup sadece kutulanıp etıketlendıgını soyledıler yıllardır alısverıs yaptıgım bır yer ve gercekten guvendıgım bır kurulus

15. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Foruma yeni üye olmanız ve ilk mesajınızda bu ürünü övmeniz şüphe uyandırdı bende.

16. brus

brus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben urunu ovmuyorum sadece memnun oldugumu soyledım suphelenecek bırsey yok kımseye gıdın alın demıyorum tavsıye edıyorum pıyasadakı cogu urune cok para vermeyın uygun fıyata alabılecegınız urun denemekte fayda var

17. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    Met Gıda personel detected :D .

18. brus

brus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kımseyle polemıge gırecek degılım ısteyen kullanır ısteyen kullanmaz paranız çoksa gıdın weıder alın benım o kadar param yok

19. gmduman

gmduman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tekrar merhaba, yaşadığım o kötü deneyimden sonra o ürünü kullanan başka bir arkadaş ile konuştum, aynı problemi kendi de yaşamış, fakat daha sonra 2 ölçek değil tek ölçek kullandığı zaman bir problem olmadığını söyledi, ben de tekrar kullanmaya karar verdim, tek ölçek kullandığım zaman bir problem olmadı, fakat ürün üzerinde bir porsiyon 2 ölçektir yazıyor ve günde 2 porsiyon kullanılması öneriliyor. Ben ürünü kullanmamaya karar verdim arkadaşlar, ağızda mısır unu ve nişasta tadı bırakması yeterince işkillendirdi beni.
    Ben sadece yaşadığım deneyimi paylaştım, diğer arkadaş kullanmaya devam edeceğini söyledi, belki o istediği performansı alıyordur.

20. seismicstorm

seismicstorm Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Şüpheli pazar mideyi bozar demiş büyüklerimiz. 30 tl farka riske değmez kendi düşüncemi söylüyorum kimseyi bağlamaz. Piyasada kendini kanıtlamamış bir ürün daha çok yeni diyeceğim ancak bir de daha önde bir nitrofull forumlarını okursanız MET gıda maalesef piyasaya iyi giremedi. Ama kilolarca ürünü de sattılar. Denemek isteyen tabii ki dener görüşünü yazar. Bu arada bir ürünün etkisini görebilmek için uyku beslenme antreman yoğunluğu ve supplement kalitesi bileşenleri varken kısa sürede de ürünün kendini kanıtlaması ciddi süre ister. Takip edip göreceğiz tecrübeleri okuyacağız forumdan.

Sayfayı Paylaş