Whey + Creatin Yanında Hangi Vitaminleri Almalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ARSON tarafından 6 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
  2. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    Bence supradyn yetrlidir.Aldığın besinlerde ve suplementlerde de vitamin mevcut, supradynin yanında bişey kullanmaktansa bence bol bol meyve ve sebze yesen hem daha sağlıklı olur hem de gündelik vitamini tamamlamış olursun.

İllaki değerleri daha yüksek multıvıtamın kullanmak istiyorsan GNC nin ULTRA MEGA GREEN' i yada SOLGAR'ın VM75 veya VM 2000 multı vitaminini kullanmanı tavsiye edebilirim.Ürünlerin içeriklerini görmek istiyorsan internette rahatça bulabilirsin.

3. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    eger multi vitmin kullanacaksan,solgar vm 75 turkıyede kullanılabilecek urunler icerisinde iyi bir tercih olur..supradyn filan yanında ciklet gibi kalıyor,degerlilik acısından ..gerci fiyatı biraz pahalıdır ,supradyn ın yanında,o yuzden degermi okadar paraya sen karar ver ;) gercekten düzenli beslendigin takdirde vitamine pek ihtiyacın kalmıyorr,,zaten alınan fazla vitaminde idrarınla atılır..şahsen ben vitamin kullanıyorum zaman zaman,çünkü benim pek meyve sebze yeme alıskanlıgım yoktur ,ama supradyn gibi sentetik olan vitamınleri surekli olarak kullanma,ara ver bazı zamanlar..

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    vitamin degilde yanında iyi bir beslenme iyi uyku disiplinli antreman alırsa cok daha iyi olur
    zaten whey vita ve mineral olarak zengin
    ama eger steroiti in yan etkilerini bloke etmek istersen içeriği yetersiz gelir

Sayfayı Paylaş