WHEY BCAA VE KOMPLEX AMİNO ÖNERİSİ

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Dollyanna1 tarafından 19 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar 3 lü kombinasyon yapmayı düşünüyorum bütçem 550 lira kendimce araştırmalarıma göre ;
    Nutrade İsolate Protein+Universal Amino 2700+ ve Bcaa olarakta Universal Atomic , Xtend veya Weider Premium BCAA Powder üçlüsünden birini düşünüyorum sizce bu 3 lü nasıl ? Glutamini ayrımı almalıyım? veya bu kombinasyona Kreatinmi eklemeliyim birini çıkartıp? En etkili kombinasyon nasıl olur ? bcaa nın yanına komplex amino gereksizmi ? Bunları ögrenmek istiyorum. Amacım mümkün oldugunca yağlanmadan temiz hacim kazanmak.Besin olarak günlük 70-80 gram protein tüketiyorum. 1.83 Boy 83 Kiloyum. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Son düzenleme: 19 Ağustos 2015
  2. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Nutrade iyi seçim, kompleks amino yerine xtend bcaa, mhp glutamine ve universal creatine al para artarsa bide mutivitamin yapıştır olimpin var 49 tl hesaplı ve içeriği fena değil canavar gibi olur...xtend 119 tl, mhp glutamine 89 tl sanrm,80 tl universal creatine bildiğim fiyatlar kolay gelsin...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    mhp glutamine yerine olimp glutamin daha iyi olmazmı cok az bi fiyat farkı var olimpde extra olarak vitamin ve bcaa içeriği mevcut ve komplex aminoya neden gerek yok sence ben en kotu glutamini falan cıkartırım dıyodum fiyatı azaltmak ıcın komplex aminoyu demirbaş olarak düşünmekteydim fikrini paylasırsan sevinirim

Son düzenleme: 19 Ağustos 2015
  4. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    aslında resimdeki gibi birşey yapsam nasıl olur her ürünün ekonomik seçimlerini yaptım nutrade yerine optımum koydum 50 60 lıra ordan geldi mesela bcaa olarak weider seçmedm 50-60 lirada ordan cıkarttım vs tarzı bu kombin nasıl olur diğer türlü tozu nutrade seçsek bcaa ve kreatini weider seçsek gluyu olimp yapsak fiyat 900 u aşar gibime geliyor veyatta weider ve olimpleri seçip komplex aminoyu cıkarıp fiyatı aynı tutabılırım ama komplex amino cıkınca aldıgım protein ve amino oranı baya bi düşüş yaşamazmı

Ekli Dosyalar:

• sup.jpg
      sup.jpg
      Dosya Boyutu:
      63,3 KB
      Görüntüleme:
      317
  5. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bulabilirsen inkospor harika fiyat olarakda iyi ama kalmamış sanrm stokta bu sitede protein tozunu sana bırakyorum ama xtend mhp glutamin universal creatine olimp multivitamin yap bence yine araştr benm çevremde çok kullanan oldu bu ürünleri memnun kaldılar bende kullandm bizzat ama protein dediğm gibi en çok beğendğm inkospordu

6. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    anıl fitoz faceden eklermısın beni bi 5-10 dk görüşelim :DD

7. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    inkosporu orjinal distribötürunden buldum gerçektende efsane bi toz 1 servisinde 3 grama yakın glutamine var weider bcaa 500 dede 1 serviste 1.5 gram var toplamda 5 gram glutamine ediyor o yuzden glutamini ayrı olarak alıp para harcamıcam universal 2700 ve hardline creapure 500 grm kreatin alıyorum bu 4lüde karar kıldım ne düşünoyusun xtenddeki e149 kansorejen maddesi yüzünden almak ıstemıyorum servıs bası maliyetidede weidera göre daha fazla tek soru işareti aklımdaki bu olimp multi vitamin daha önce hiç kullanmadım meselesi nedir multivitaminin kas yapımına dogrudan bi yararı varmıkı 50 lirayı çöp etmeyelim glutamin bile alınabilir yani o paraya :D

8. OGNYZC

OGNYZC Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    xtende olan kansorejen dedikleri malzemeler çikolatadada var ben takılmadım ona vitaminin mantığı ise yediğimiz besinlerden yeterince alamamız normal insanlar bile zinde olmak için kullanıyorlar sen üstüne ağırlık çalışıyosun böle düşün buarada inkosporu nerden buldun ya:)

9. Dollyanna1

Dollyanna1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    googlea inkospor yazınca türkiye için olan orjinal sitesi var alman sitesinden bayilere baktım 1e 1 uyuyo orjinal bayisi yani orda sanal satıcılar listesinde 5 tane site var supplementler.com vs bsndstk.com die bi site var güvenilir duruyo sonucta orjinal siteye konulmus yani ordan alıcam

10. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş