whey %100 gold standart siparisi werdim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deuces_NL tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deuces_NL

deuces_NL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    adanali
    Yer:
    hollanda
    arkadaslar boyum 178 kilom 78, 2 senedir duzenli yapmaya calisiyorum bu sporu ama pekde duzenli sayilmaz,kafa_ islerden guclerden dolayi pek gidemiyorum..ama son bi aydir haftada 4 gun gidiyorum rahat we gitmeyide birakmicam allah izin verirse .%100 whey protein gold standard aldim ,amacim yag yakip kas kutlemi sabit tutmak,bilmiyorum umarim dogru bi suplement almisimdir.belki gerekli bir cok suplementler wardir ama ben cok karistirmak istemiyorum,daha oncede whey perfection denedim leucine ile kombi yaptim ,ise yaradi cok fazla olmasada belli etti kendini,,vucudumdaki kas kutlelerini artittridm,

su an amacim kas kutlemi koruyup yada ekleyebilirsem ekleyip,karnimdaki yag miktarini gidermek we guzel sekil vermek.bu konuda baska neler kullanabilirim fikri olan olursa benimle paylasirsa sewinirim,hollandadayim %100 whey gold standart 2270 Grami 50 euroya aldim,.insallah iyi olur , dedigim gibi baska suplement onerileriniz varsa hem yag yakip hem kas kutlemi Arttirmak icin yazabilirsiniz,,,

saygilarimla.

eger yanlis yere yanlis biseyler yazdiysam Affola...:eek:

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Hollanda da bir salona giderseniz orada daha iyi bilgi verirler size ... ant. öncesi için c vitamini ve bcaa ekleyebilirsiniz . Sabah kalkar kalkmazda yine bcaa ayrıca alınabilir . Scivation Xtend bu ürüne bakın veya Optimumun da bcaa sı olabilir fiyatı çok uygundur .

3. deuces_NL

deuces_NL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    adanali
    Yer:
    hollanda
    selam

haklisin hocam fitness salonunda veriyorlar wermesinede,uckagitcilar kendi tozlarini satmaya calisiyorlar a32 onun disinda baska tozlari onermiyorlar,.ama diger body aletleri felan olsun hepsi 4 dortluk,ben whey %100 gold standardi leucine ile desteklemeyi dusunuyorum,kombi yani ise yaricandan eminim bakicaz gorucez,

saygilar

Vorenus bunu beğendi.
  4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş