Western Union MAVİ FORMU bilen banka

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Faux Carnival tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Faux Carnival

Faux Carnival Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, yıllardır supplement'larımı yurtdışından söylerim. USPS'ten FedEx'e, UPS'e kadar her türlü yolla, BB.com dahil her türlü siteden sipariş verdim. Hiç sorun yaşamadım.

Ancak şimdi BB.com'dan yüklü bir sipariş daha vermem gerekiyor. Tek sorun Western Union'un mavi renkli Quick Collect formundan haberdar olan banka yok. Geçen yıllarda da zar zor bulurduk ama yine de bulurduk. Bu sefer her yere baktım ancak nafile.

İstanbul Anadolu yakasındayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. eLiasGR

eLiasGR Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    haberdar olan banka olmaması cok ilginc, ustelik istanbul gibi yerde. 2 tane finansbank subesine gittim ikiside haberdardır ve islemlerimi kısa surede hallettiler. anadolu yakasında degiller gerci ama bilgi amaclı soyliyim; finansbank metrocity ve yenikoy subeleri... bence biraz ısrarlı sorun ve genel merkezi aramalarını soyleyin.

bu arada yuklu siparis derken ne kadar yuklu? agırlık ve kilo olarak bilgi verirseniz siparisiniz sorunsuz gelirse bizde ona gore ayarlanırız :)

3. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Bende finansbank metrocity den yaptım işlemimi. Hatta ilk başta yeşil forma yapıyodum sonra onlar beni uyardı şirkete gödnermek istiyorsanız mavi formu kullanmanız gerek diye :)

Bakalım şimdi kargoyu bekliyorum, fedex in memphis'teki merkez yerine gitmiş kaç günde türkiye'ye gelir görecez. Zamanlamam çok kötü oldu pazar gününe denk geldi ama yapıcak bişey yok katlanmak lazım.

4. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    ben acıbadem finansbank subesınden yapıyorum gayette guzel hızmetlerı var.

5. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende ilk cevahir fortrise gittim.Bankacı kadın ısrarla şirkete para gönderilemeyeceğini savunuyordu.sonra çok şükür metrocity finansbankda işimi gördüm.Hatta ordaki personeller ne var bu sitede diye sordu.Bende cevapladım daha sonra bankadaki adam da bende bu ilaçlarla zayıflayabilirmiyim diye sordu:)

6. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Quick collect veya quick pay olarak söylerseniz daha iyi anımsayabilirler, blue form olarak pek çıkaramıyorlar...

Sayfayı Paylaş