Weight gainerlar ile ilgili ufak bir soru?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kalvasflam tarafından 15 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kalvasflam

Kalvasflam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkdaşlar bu işlerden en iyi anlıyanlar sizsiniz,ufak bir sorum olucak size..
    Oncelikle baya zayıfım,ama vucudumda yağ yerine sırf kas var..Buda gelişimimi baya etkiliyor,
    Gecenlerde gidip Weider Mega Mass 2000 satın aldım kilo almak icin,ancak spor'a basladıgımdan bir sure sonra spor'u bıraktım..Gidemedim dersler yuzunden..Benim sorum bu konu ile ilgili olucak,spor yapmadan bunu icersem günde 3 kere her yemekten sonra,bana bir yararı olurmu? Veya zararı olurmu?
    Cunku eczanelerde satılan bulk denen gainerda boyle bir sorun yok,bulk'u her yemek sonrası spor yapmadanda kilo aldırıcı olarak tanımlıyor eczaneler..Ve bu spor gainerlarının kotu oldugnu soyluyorlar..
    Bu doğrumu? Birde megamass bu Bulk adlı madde ile aynı ozellikleremi sahip?
    Acıklarsanız sevinirim...

Saolun beyler..

2. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bir kere bu konuyu supplementler yerinde yazıcaktın.modlar bu başlığı oraya taşısa daha iyi olur....
    Gelelim gaine konusuna ;) Gainerı spor yapmadan kullanırsan zararı olmaz.Ama kiloyu kas olarak pek bir şey alamazsın.Spor la yaparsan kas olarak alırsın.Ama spor yapmadan gainer 4 tabak pilav 300 gr et gibi ;)
    *Birde Bulk demişsin;bu ilaç beş para etmez. :!: Sana hiç tavsiye etmem.Zten 400 gramı da 30 ytle mi ne,
    onun yerine hemen hesap yap 400 gramı 30 ytle ise 1 kg sı 75 ytl. :arrow: ,,,bunun yerine 75 ytl ye karbonhidrat oranı yüksek olan bir gaier al.Protein oranı yüksek bir gainer örneğin massive whey gainer gibi,sana pek bir şey yaramaz. :!: Çünkü spor yapmadığın için vücut o proteinin çoğunu atar,,,
    Benim sana önerim hardline olur.Yada sen başka bir üründe alabilirsin.Birde öğün aralarında kalorisi yüksek şeyler ye.Örneğin fındık,fıstık,,v.s...

Hadi sana kolay gelsin ;)

3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Spor yapmadan içersen, aldığın kiloların çok büyük bir kısmı yağ olur. Hatta hepsi yağ olur :)

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Eczanelerde satılan Bulk'ı bende tavsiye etmiyorum. Bir arkadaşın elinde gördüm, dedim at onu ben sana benim gainer'dan veririm 8)

5. Kalvasflam

Kalvasflam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok Saolun arkadaşlar ilginize,ya zaten ben bunların ikiside kullandım spor yaptığım dönemlerde ama simdi bırakınca tabii merak konusu oldu..Şu an elimde mega mass 2000 var,ona başlıcam artık tavsiyelerinizden sonra :)

Bu arada yağ konusunda fazla bir sorunum yok zaten,baya zayıf ve metabolizmam hızlı calıştığı icin cok sorun olcağnı sanmıyorum :)

Boym 1.84 kilom ise 67 böyle diiyim :(

Tekrar sağolun

6. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    *Mega mass iyi seçim.Bulk u bana bedava versen yine almam :D .Ayrıca yatmadan önce gainer içme.Bu yağlanmanı dahada fazla yapar ;) .......

7. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    bende yeni baslık acmadan buraya yazmak istedim.
    arkadaşın gibi durum bi arkadaşımın VG değil ama fitness calısıyor bunun farkı olurmu beslenmede kilo alamıyor kasları güzel belli yukarıda dedğiniz gibi sadece hacim kazanması gerekiyor kilosu çok az Weight Gainer mi almalı yoksa protein falanmı önerirsiniz? TR-PROWER CARBOMASS 1500 GR ÇİLEKLİ kakao muz önerirmisiniz? diger supplementlerde gerekirmi

Beslenme konusunda fitness farkı oluyormu yoksa buradaki bilgilerle beslenmesi yeterlimi fitnessta bilgili arkadaşlara da o konuda yardım icin sorularım olacak...

8. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence arkadaşın protein tozu kullanmalı.Çünkü gainer lar her ne kadarda yağlanmadan kg aldırır desede yağlandırarak kg aldırır!! ;) ,,
    Protein alırkende yağ oranına dikkat etsin.Benim aklında kalan hardline bipro da yağ oranı 1 porsiyonda 0 dı ;) ....

9. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar bu gainer lar zayıf kişilere pek yağ yapmaz yapsada çok az ve o kadar yağda ii durur,bu gainerları spor yapmadanda kullanabilirsiniz bulk denilen naletle aynı şey aslında fakat daha kalitelileri ama pek bi yaraları olmaz spor yapmadan onun için parayı ziyan etmeyin derim tek olarak gainer kullanarak..

''Acı yok,Acı yok rocky,Acı yok...
    "ondan 3 tane goruyorum"
    "ortadakine vur ortadakine..." :lol: :lol: :lol:

10. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ayrıca bu gülücükleri anlayamadım jöntürk.
    Sen beni beğenmiyormusun ;)

11. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Seni beğenmeyen ölsün beeaaa :D Şu rock muhabbeti hoşuma gitti ona gülüom "ortadakine vur ortadakine" :lol:

12. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    O zaman şu son yazdığım yazıyada bir bak ;)

13. Hakan5050

Hakan5050 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar iyi günler boyum 1 86 kilom 64 Weıght gainer 1850 aldım daha başlamadım kullanmaya sporlamı kullansam daha faydalı olur bide ortalama kaç kilo alırım

14. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sporla kullanırsan daha faydalı olur, sporsuz kullanımda gereksiz yağ kazanırsın, ortalama kaç kilo alacağında sana bağlı sağlam beslenip bunu da takviye edersen güzel kazanç sağlarsın kilo açısından

Sayfayı Paylaş