Weight Gainerla ilgili soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ghosttr86 tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ghosttr86

ghosttr86 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selam, ben bb'e yeni baslamis durumdayim(3ay olmustur). supplement kullanmak istiyorum ,en hizli surede kilo almak icin weight gainer almak istiyorum. simdi, weight gainer kullanirsam protein tozu kullanmaya gerek varmidir? yoksa wg zaten protein tozununda yerine geciyormu? yani icinde creatine,glutamine fln olan saglam bi wg'i gunde 1-2 porsiyon alsam tek basina yeterli olacakmidir yoksa yaninda yine whey protein,creatine,ammino gibi yan urunleri kullanmalimiyim?

tesekkurler.

2. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bütün gainer markaları genellikle yağlanmadan kas oluşumunda etkilidir , yorumları yaparlar. bu tamamen palavradır. gainerların yağlanmadan kas oluşumu yapanını hiç görmedim.gainerle aldığın kiloları da çok kolay kaybedebilirsin. kilo sorunun varsa ve illaki gainer kullanacam diyorsan şeker oranı düşük bir gainer bulmaya çalış ve onu kullan. ancak unutma hiç bir ek besin senin beslenmenin yerini tutamaz. beslenme şeklinde biraz değişiklik yaparsan gainer kullanmana gerek kalmaz.öğünlerinde pirinç,bulgur, patates, yulaf gibi kompleks karbonhidratlarla beslenirsen kilo almada iyi bir yol alırsın. thums:

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş