Weight Gainer ile Kombineler?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kerim97 tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kerim97

kerim97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba kısaca özet geçip gözlerinizi yormadan sorumu yönelteceğim , yaşım 20 boyum 1.78 kilom ise 66.2 , 5 senedir fitnessla uğraşıyorum yaklaşık 1 senedir de bodybuilding işine giriş yapmış bulunuyorum.Çok polemiğe girdiğim bir konu var.Gelişimini beğendiğim bir arkadaşım bana bir weight gainer önerdi MuscleTech Premium , bunun yanında C4 preworkoutumu aldım. Çokta memnunum 4 gündür. Şimdi kendisinden duyduğum şey şu; kardeşim gainerın içerisindeki kreatin ve bcaa başka , senin ayrıyetten bir kreatin ve bcaa ürünü alıp onlarıda gömmen lazım dedi. Şimdi benim sorum ise bu doğru mudur? Fazla mıdır? Zararlı mıdır? Gerekli midir?

Not: Gainer kullanma sebebim Ritalin ismindeki bir konsantrasyon ilacı kullanıyor olmam.Sabah bir tane içmeniz yeterli ve tüm gün aç kalmanıza yardım ediyor sağolsun (inanılmaz iştah kapayan bir ilaç) . Soruma cevap verenlere şimdiden çok teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

Sayfayı Paylaş